دوشنبه 7 مهر 1399 - 6:28
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

کسب مقام سومي مربي قرآني ساري در جشنواره کشوري حجاب زينت آفرينش

موسي سلمانزاده مسئول کانون قرآن اداره تبليغات اسلامي ساري از کسب مقام سومي مربي قرآني ساري در جشنواره کشوري حجاب زينت آفرينش توسط مطهره روشنگر خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، موسي سلمانزاده مسئول کانون قرآن اداره تبليغات اسلامي ساري روز يکشنبه 8بهمن ماه 91بيان داشت: مطهره روشنگر يکي از مربيان قرآني مرکز قرآني بيت النور ساري در جشنواره حجاب زينت آفرينش مقام سومي را کسب کرد.

وي در ادامه افزود: در اين مراسم که استاندار ، امام جمعه بابل و جمعي از مسئولين ارشد استاني و شهرستاني حضور داشتند حجت الاسلام محمد تقي رهبر با بيان اينکه در مقابل تهاجم فرهنگي هم بايد با عزم ملي بسيج شوند ، افزود : اين تفکر اسلام بود که به زن ارزش داده است.

وي گفت : ما تهاجم فرهنگي را جدي نگرفته ايم و در اين زمينه تمام تلاش دشمن سلب اعتقادات ديني و ارزشي مردم است و براي تحقق اين ترفندها هزاران ماهواره با برنامه هاي مختلف از سوي دشمنان راه اندازي شده است.

نماينده پيشين مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي افزود : براي خنثي شدن اين ترفند در گام نخست بايد توطئه دشمن را جدي بگيريم و در اين جا مسووليت حکومت هم بسيار زياد است.

رهبر گفت : اينکه گفته مي شود با عزم ملي بايد توطئه هاي فرهنگي دشمن را خنثي کنيم يعني اينکه خانواده ، مدرسه ، دانشگاه ، رسانه ملي ، رسانه هاي عمومي همه بايد در اين زمينه فرهنگ سازي کنيم.

وي با بيان اين مطلب که در عصر کنوني انقلاب اسلامي ايران با ارائه تفکر جديد به زن ارزش داده است ، افزود : در گام اول خودمان بايد مربي خوبي براي فرزندانمان باشيم و چگونگي حجاب را طبق آيات و روايات و با طرح مسائل فقهي براي دختران تشريح کنيم.

نماينده سابق مجلس شوراي اسلامي همچنين از مسوولان سازمان صدا و سيما خواست تا انتظارات و دغدغه هاي جامعه اسلامي را در باره حجاب و عفاف جدي بگيرند و تاکيد کرد : بايد با برنامه هاي کارشناسي و دقيق تفکر حجاب اسلامي را در جامعه اسلامي نهادينه کرد.

چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 9:52
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری