دوشنبه 5 خرداد 1399 - 19:9
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري اولين دوره آموزشي اقشار تاثيرگذار در ساري

عليرضا قنبري کارشناس تشکل هاي ديني اداره تبليغات اسلامي ساري از برگزاري، اولين دوره آموزشي اقشار تاثيرگذار در ساري با موضوع سبک زندگي اسلامي و نقش اقشار تاثيرگذار در ترويج آن در ساري خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، عليرضا قنبري کارشناس تشکل هاي ديني اداره تبليغات اسلامي ساري در گفتگوي روز يکشنبه 8 بهمن 91 بيان داشت: با هدف تقويت بنيه علمي و آشنايي اقشار تاثيرگذار در جهت انتقال پيام رهبري پيرامون سبک زندگي اسلامي ، دوره آموزشي با موضوع سبک زندگي زندگي اسلامي و نقش اقشار تاثيرگذار در ترويج آن در ساري برگزار شد.

در اين جلسه آموزشي که بيش از 50 نفر از اقشار تاثيرگذار حضور داشتند حجت الاسلام رسولي امام جمعه مياندرود در سخناني ضمن تبريک ميلاد فخر کائنات پيرامون سبک زندگي اسلامي گفت:اسلام دين بهزيستي بشريت است ودر اين آئين چگونه زيستن بسيار سفارش و تاکيد شده است.

وي در ادامه افزود:مقام عظماي ولايت در سال جاري در سفر مشهد مقدس تاکيد بر زندگي به سبک اسلامي را مطرح کردند با اين عنوان که از قبل دررابطه به سبک زندگي اسلامي با پيام هاي نوروزي اشاراتي داشتند و منظور رهبري درپيامهاي نوروزي سالهاي گذشته مبني بر وجدان کاري ،اصلاح الگوي مصرف ، جهاد اقتصادي، نوآوري و شکوفايي ، توليد ملي همه دلالت بر راهبرد رهبري در خصوص ارائه يک مدل و الگو براي زندگي به سبک اسلامي است.

چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 9:47
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری