سه‌شنبه 8 مهر 1399 - 11:57
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

مراسم جشن بزرگ وحدت در شهرستان گاليکش

به همت اداره تبليغات اسلامي شهرستان مينودشت مراسم جشن بزرگ وحدت در مسجد جامع شهرستان گاليکش با حضور مسئولان شهرستاني برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان گلستان، سيد جواد حسيني مسئول روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي مينودشت گفت:به مناسبت هفته وحدت جشن بزرگ وحدت اسلامي در مسجد جامع شهرستان گاليکش برگزار شد.

حسيني افزود:در اين جشن برنامه هاي متنوعي به اجرا در آمد که ابتدا ناصر آخوند قزل از علماي اهل سنت مراوه تپه به صحبت در زمينه اسلام و وحدت اسلامي پرداخت و رمز ماندگاري را حرکت و عمل براي رضاي خدا دانست.

در ادامه مراسم عليرضا جمشيدي معاون سياسي استاندار گلستان به عنوان سخنران ويژه مراسم در سخناني به صحبت در زمينه حقانيت اسلام و پيامبر اکرم صلوات الله عليه پرداخت و گفت: طي بررسي هايي که محققان در راستاي دين و مذهب در کشورهاي مختلف انجام داده اند دين اسلام را کاملترين و به روزترين دين در زمينه هاي اعتقادي،علمي،تربيتي... معرفي کرده اند و در مسائل و مشکلات خود از رهنمون هاي قرآن و اسلام کمک مي‌گيرند.

جمشيدي در ادامه افزود:هفته وحدت فرصت درس آموزي از کلاس معلم بشريت، پيامبر اکرم صلوات الله عليه است که به برکت ميلادش چهره ي جهان دگرگون شد، شرک ها به توحيد مبدل گشت، عبادت خدا جاي اطاعت از طاغوت ها را گرفت، نفاق ها به يکرنگي تبديل شد.

وي خاطرنشان کرد: جشن ميلاد پيامبر صلوات الله عليه با هدف شناخت سيره نبوي، آگاه سازي جوانان مسجدي از اعتقادات صحيح ديني، بصيرت دهي به جوانان در خصوص ارزش ها و آرمان هاي انقلاب اسلامي و تبيين ضرورت پيروي از ولايت فقيه برگزار مي شود.

گفتني است ، اين مراسم 8 بهمن ماه سال 91 برگزار شد.

چهارشنبه 11 بهمن 1391 - 9:40
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری