دوشنبه 11 فروردين 1399 - 11:26
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

طرح‌ها و فعاليت‌هاي قرآني در بيجار ارتقا مي‌يابد

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان بيجار از گسترش فعاليت‌ها و برنامه‌هاي قرآني با توجه به استقبال بسيار گرم مردم در اين شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كردستان، حجت الاسلام جليل مختاري نيا، رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان بيجار اظهار كرد: خوشبختانه فعاليت هاي قرآني شهرستان نسبت به سال هاي گذشته از روند روبه رشدي برخوردار بوده است.

وي به اجراي طرح قرآني به صورت هفتگي در خانه ها اشاره كرد و افزود: طرح جلسات قرآني خانگي از طرح هاي نو در بحث نشر و ترويج و فراگيري قرآن كريم ويژه خانواده است كه در شهرستان بيجار اجرا مي شود.

حجت الاسلام مختاري‌نيا با تأكيد بر سرلوحه قرار دادن مفاهيم قرآن كريم در زندگي روزمره اعلام كرد: درك مفاهيم و عبور از مسير قرآن، هدايت، سربلندي و شكوفايي جامعه را به دنبال دارد.

وي با بيان اينكه نقش ارزنده قرآن در جامعه اسلامي براي رسيدن به سعادت و كمال انساني مؤثر و غير قابل انكار است، عنوان كرد: جامعه نيز نسبت به مسائل قرآني بايد پيشگام باشد.

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان بيجار در پايان ياد آور شد: به منظور گسترش برنامه هاي قرآني در سطح روستا ها نيز از مربيان قرآني بهره گيري شده است.

دوشنبه 9 بهمن 1391 - 12:25
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری