شنبه 4 خرداد 1398 - 23:23
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

امام جمعه درميان:

وحدت، شرط اساسي حکومت صالحان و مسلمانان بر جهان است

امام جمعه شهرستان درميان در آيين بزرگداشت آغاز هفته وحدت که با همکاري اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان در روستاي درميان برگزار شد، گفت: شرط حکومت صالحان و مسلمانان بر تمام جهان، وحدت و اتحاد است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از رابط خبري اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان، حجت الاسلام سنجري امام جمعه درميان در اين مراسم اظهار داشت: هر زمان مسلمانان اتحاد خودشان را حفظ کرده اند، در اوج قرار گرفته اند، زيرا اين اراده خداوند است که امت پيامبر(ص) امت برتر باشد.

وي افزود: افتخار مسلمانان اين است که به تعبير قرآن کريم امت واحده هستند و اگر به دستورات قرآن کريم و سيره پيامبر(ص) و ائمه اطهار(ع) و بزرگان به درستي عمل شود، هيچ گاه شاهد ضعف و انحطاط مسلمين نخواهيم بود.

وي با اشاره به سيره اقتصادي پيامبر(ص)،اهميت دادن به کار و تلاش، تدبير و ميانه روي، پايبندي به قراردادها، فرهنگ قرض الحسنه و ترويج ساده زيستي را از مهمترين برنامه هاي اقتصادي پيامبر(ص) دانست.

امام جمعه اسديه، افراط و تفريط ها را باعث ضربه زدن به مسلمانان دانست.

حجت الاسلام سنجري در پايان با اشاره به فرا رسيدن دهه مبارک فجر، خدمات انقلاب اسلامي ايران را بي نظير توصيف کرد و خواستار برگزاري باشکوه جشن هاي دهه فجر شد.

اين مراسم پنجشنبه 5 بهمن 91 برگزار شد.

يكشنبه 8 بهمن 1391 - 14:51
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری