پنجشنبه 2 خرداد 1398 - 23:28
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

به مناسبت هفته وحدت؛

250 مبلغ به مناطق شهري و روستايي خراسان جنوبي اعزام شدند

مسئول اعزام مبلغ اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي گفت: به مناسبت هفته وحدت، 250 مبلغ به مناطق شهري و روستايي اين استان اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام علي کوثري نيا صبح يکشنبه 8 بهمن 91 با اعلام اين خبر گفت: از اين تعداد 210 نفر از خراسان جنوبي و 40 نفر از شهرهاي مشهد و قم هستند.

وي ادامه داد: اين مبلغان به مدت چهار روز در مناطق شهري و روستايي به مباحث وحدت و انسجام بين مردم و مسئولان و توجه با اهميت وحدت بين مسلمين مي پردازند.

مسئول اعزام مبلغ اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي افزود: با توجه به اهميت تبليغ در اسلام به ويژه تبليغ چهره به چهره احکام اسلام ناب محمدي(ص) و تحقق اهداف نظام جمهوري اسلامي، اعزام مبلغان در مناسبت هاي مختلف برنامه ريزي شده است.

وي برگزاري نمازجماعت، وعظ وخطابه، بيان احکام، تبيين فرمايشات رهبر معظم انقلاب، برگزاري مراسم جشن ويژه ميلاد پيامبر اسلام (ص) و امام جعفر صادق(ع) و تبيين جايگاه ولايت و نقش ولي فقيه درجامعه را از جمله برنامه هاي اين مبلغان در هفته وحدت اعلام کرد.

وي، اهميت وحدت و همدلي، حجاب و عفاف، بصيرت بخشي و آگاهي به جامعه، احياي امر به معروف ونهي از منکر، اقتصاد مقاومتي، برگزاري جلسات پرسش و پاسخ، گفتمان ديني و ترويج سبک زندگي اسلامي را از ديگر موضوعات برنامه هاي مبلغان ذکر کرد.

يكشنبه 8 بهمن 1391 - 14:22
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری