سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1398 - 4:4
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

نماينده بيرجند و درميان در مجلس:

وحدت و همدلي مسلمانان موجب خنثي شدن توطئه هاي دشمن مي شود

نماينده مردم شهرستان هاي بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي در مراسم جشن هفته وحدت که با همکاري اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان برگزار شد، گفت: وحدت و همدلي در بين مردم تحريم هاي اقتصادي عليه کشور را خنثي مي کند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام سيد محمدباقر عبادي در اين مراسم که با حضور معاون سياسي استاندار و مديرکل تبليغات اسلامي استان در روستاي درميان برگزار شد، اظهار داشت: ملت ايران هوشمندانه با وحدت و استقامت نه تنها از سد تحريمها عبور مي کنند بلکه همين تحريم ها باعث حرکت رو به جلوي ايران اسلامي نيز خواهد شد.

وي با اشاره به تلاش استعمار پير براي ترويج رواج خرافات بين مذاهب اسلامي و ايجاد اختلاف و برادر کشي بين مسلمانان ادامه داد: دشمنان با همين ترفند به اختلافات در سوريه دامن مي زنند.

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي، وجود وحدت را نشانه امنيت در جامعه دانست و گفت: نبود وحدت، تفرقه و نا امني را براي جامعه به همراه دارد.

حجت الاسلام عبادي، اهميت وحدت در قرآن، احاديث و سخنان رهبر کبير انقلاب اسلامي را يادآور شد و افزود: وجود وحدت در بين مردم و مسئولان خود مانعي در برابر هرگونه آسيب است.

وي اضافه کرد: منظور از وحدت، همبستگي تمامي مسلمانان بر محور مشترکات ديني در برابر تهديدات بر عليه اصل اسلام است.

وي با بيان اينکه امروز دشمن از گسترش نفوذ اسلام و وحدت امت اسلامي هراس دارد گفت: تفرقه افکني و اهانت به مقدسات مسلمانان از مهمترين سياستهاي استکبار براي ضربه زدن به اسلام و مسلمانان است.

وي افزود: اگر در دهه اخير توهين صريح و آشکار به ساحت مقدس پيامبر اسلام (ص) و قرآن مي شود به خاطر ترس از رشد و پيشرفت گفتمان اسلام است.

وي گفت: غرب مي داند که اگر تمامي جهان اسلام در يک صف متحد و منسجم در مقابل جهان غرب قرار بگيرد، شکست آنها حتمي خواهد بود و بنابراين آنها با ايجاد تفرقه ميان مسلمانان به دنبال از بين بردن قدرت مسلمانان هستند.

اين مراسم پنجشنبه 5 بهمن 91 برگزار شد.

يكشنبه 8 بهمن 1391 - 14:22
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری