دوشنبه 7 مهر 1399 - 5:38
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

120 عنوان برنامه دهه فجر توسط هيئات مذهبي خراسان جنوبي اجرا مي شود

مسئول شوراي هيئات مذهبي خراسان جنوبي از اجراي 120 عنوان برنامه ويژه ايام الله دهه فجر توسط هيئات و مساجد در سطح استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، غلامرضا عباسي مقدم صبح يکشنبه 8 بهمن 91 در جلسه برنامه ريزي دهه فجر بيرجند، با اشاره به جايگاه هيئات مذهبي و مساجد در پيروزي انقلاب، اظهارداشت: امسال هيئات مذهبي و مساجد در سطح استان با جديت ويژه اي وارد عرصه شده اند.

وي با اشاره به اينکه طبق برنامه ريزي انجام شده هر شب توسط هيئات مذهبي در استان برنامه هاي ويژه اي برگزار خواهد شد، افزود: اين جشن ها مردمي برگزار خواهند شد.

عباسي مقدم از برگزاري جشن محوري ويژه خانواده هاي هيئات مذهبي در سطح استان خبر داد و گفت: اين جشن کاملا مردمي بوده و به صورت متمرکز برگزار خواهد شد.

وي با اشاره به اينکه برنامه هاي شاد و همراه با نشاط اجتماعي در اين ايام برنامه ريزي شده است، افزود: برگزاري برنامه ها بايد شادي آفرين بوده و تاثيرات مثبت روحي و رواني در مردم داشته باشد.

رئيس هيئت هاي مذهبي خراسان جنوبي بر آذين بندي مرکز شهر بيرجند از سوي شهرداري تاکيد کرد و گفت: آذين بندي ها بايد به گونه اي انجام شود که رنگ و بوي پيروزي انقلاب قابل ملاحظه باشد.

جانشين فرمانده انتظامي شهرستان بيرجند هم در اين نشست با بيان اينکه نورافشاني ها در سطح شهر از برنامه هاي شاخص اين ايام است، گفت: به دليل مباحث امنيتي و ترافيکي مراسم نورافشاني ها در سطح شهر با هماهنگي نيروي انتظامي انجام شود.

يكشنبه 8 بهمن 1391 - 14:16
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری