پنجشنبه 9 بهمن 1399 - 16:27
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

مراسم سالروز آغاز امامت حضرت مهدي(عج) در بخش مركزي بهشهر برگزار شد

به همت اداره تبليغات اسلامي بهشهر، مراسم نهم ربيع الاول سالروز آغاز امامت و ولايت حضرت صاحب الزمان مهدي موعود(عج) در روستاهاي بخش مركزي بهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، حجت الاسلام ابراهيم عباسي كارشناس فرهنگي اين اداره يكشنبه شب اول بهمن ماه در مسجد روستاي امام ده بهشهر گفت: يکي از راه هاي هدايت و ثبات قدم در مسير حق، شناخت حجت الهي است و در حديثي آمده " هر كه بميرد و امام زمان خود را نشناسد به مرگ جاهليت مرده است.

وي افزود: شناخت درست امام زمان(عج) يكي از وظايف مهمي است كه بر عهده ماست و بايد نسبت به اين امام همام شناخت واقعي و درست داشته باشيم تا رستگاري نصيب حالمان شود.

حجت الاسلام عباسي، تصريح كرد: امام عصر (عج) در سال 260 هجري به امامت رسيد و از آغاز غيبت کبري نواب خاص آن حضرت رابط بين امام و شيعيان بودند تا زمان نائب چهارم که وقتي امام به او فرمود بزودي از دنيا خواهي رفت، عرض کرد تکليف شيعيان چه مي شود، امام فرمود: در زمان غيبت و هنگام نياز به راويان احاديث ما که علماء هستند مراجعه کنيد.

وي ادامه داد: اكنون اطاعت پذيري از ولايت فقيه بايد در راس برنامه هاي ما باشد و در همه امور رهبري فصل الخطاب ما بوده و حرف او حجت براي ما باشد تا به رستگاري برسيم.

چهارشنبه 4 بهمن 1391 - 0:34
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری