دوشنبه 3 ارديبهشت 1397 - 10:17
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

تبيان منتشر کرد:

نظر سنجي شماره يک انتخابات رياست جمهوري

باشگاه کاربران تبيان «نظر سنجي شماره يک انتخابات رياست جمهوري» را در تارنماي خود منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، باشگاه کاربران مؤسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان همانند سنوات گذشته خود با نزديک شدن به ايام يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري «نظر سنجي شماره يک انتخابات رياست جمهوري» را در تارنماي خود منتشر کرد.

يازدهمين دوره‌ي انتخابات رياست جمهوري ايران همزمان با چهارمين انتخابات شوراي شهر در 24 خرداد 1392 برگزار خواهد شد و طي آن هفتمين رئيس جمهور ايران انتخاب مي‌شود. همچنين نخستين انتخابات ميان‌دوره‌اي مجلس نهم نيز همزمان برگزار مي‌شود.

در کشور عزيز ما، همه انتخابات‌ها، حايز اهميت فراوانند اما درجه اهميت انتخابات يازدهم، بيش از ده انتخابات گذشته است، بنگاه‌هاي خبرپراکني و رسانه‌هاي اختلاف‌افکن دشمنان از هم اکنون مي‌کوشند تا با تکيه بر حوادث سال 88، مردم را نسبت به حضور در اين انتخابات، دلسرد کنند.

تبيان، به تاسي از فرمان مقام معظم رهبري مبني بر روشنگري و تلاش در جهت مشارکت حداکثري مردم در انتخابات رياست جمهوري، برنامه‌هاي گسترده‌اي تدارک ديده است که با عنايت پرودگار، در زمان خود، اطلاع‌رساني خواهد شد، از جمله اين برنامه‌ها، طراحي و تنظيم چندين شماره نظرسنجي انتخاباتي است که از دي 91 تا خرداد 92، هر ماه يک شماره از آن، روي خروجي سايت قرار مي‌گيرد.

اين نظر سنجي از 26 دي91منتشر شده ، توانسته است نظر بسياري از کاربران را به خود جلب کرده و در روز دوم خود رکورد 3974 را بر جاي گذارد.

نکته قابل تأمل در اين نظر سنجي اين مطلب است که تنها اعضاي سايت مي توانند در اين نظر سنجي شرکت کرده و براي آنها 20 امتياز نيز در نظر گرفته مي شود.

گفتني است، علاقه مندان مي توانند با ورود در اين بخش به عضويت باشگاه کاربران در آمده تا در نظر سنجي شرکت کنند.

پنجشنبه 28 دی 1391 - 8:43
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری