يكشنبه 6 خرداد 1397 - 20:24
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

مراسم 28 صفر در مسجد محمد رسول الله شهرستان مينودشت

مراسم 28 صفر با حضور پر شور مردم در مسجد محمد رسول الله شهرستان مينودشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان گلستان ، با هماهنگي هاي به عمل آمده اداره تبيلغات اسلامي شهرستان مينودشت با روحاني و هيئت امناي مسجد محمد رسول الله شهرستان مراسم 28 صفر با حضور پر شور مردم در مسجد محمد رسول الله شهرستان مينودشت برگزار شد.

در اين مراسم حجت الاسلام علي محبي در سخناني ضمن تسليت اين ايام گفت:پيامبر اکرم صلوات الله عليه از طرف خداوند، مجري کامل ترين دين و خود او آخرين پيامبر الهي بود که در دوران حيات پر برکت خويش درس چگونه زندگي کردن را تا قيامت به عالميان آموخت.

وي آزادي را يکي از برکات وجود پيامبر و دين اسلام دانست و اظهار داشت: اگر بخواهيم از اولين کسي که آزادي عمل و انديشه را براي بشر به ارمغان آورد سخن بگوييم، بايد از پيامبر اسلام سخن گفت زيرا به عنوان مثال پيامبر در زماني که فرزند به جرم دختر بودن زنده به گور مي شد، رسالت خود را شروع نمود و بهترين ارمغان يعني زنده بودن را براي زنان به وجود آورد.

حجت الاسلام محبي تصريح کرد : پيامبر اكرم صلوات الله عليه آيينه ي تمام نماي جمال و جلال خداوند ذوالجلال است و پروردگار بزرگ كه آفريدگار همه زيبايي ها است در كتاب كريمش ، به تعريف و تحسين اين پيامبر برگزيده پرداخته و او را مايه رحمت براي همه جهانيان و داراي خلق عظيم معرفي كرده است.

گفتني است اين مراسم در تاريخ 22 دي ماه سال 91 برگزار شد.

سه‌شنبه 26 دی 1391 - 23:7
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری