چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397 - 1:33
پربازديدترين اخبار از استان
گلستان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري مراسم 28 صفر در مسجد پنج تن شهرستان مينودشت

به همت اداره تبليغات اسلامي شهرستان مينودشت مراسم 28 صفر با حضور روحانيون و عموم مردم اين شهرستان در مسجد پنج تن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان گلستان ، به همت اداره تبليغات اسلامي شهرستان مينودشت مراسم 28 صفر با حضور روحانيون و عموم مردم اين شهرستان در مسجد پنج تن برگزار شد.

در اين مراسم حجت الاسلام محمد صادقي روحاني اعزامي اداره تبليغات اسلامي شهرستان مينودشت موفقيت نظام اسلامي را در گرو شناخت، معرفت و بصيرت دانست و گفت: بيشترين آيات قرآن در همين حوزه قرار دارد.

حجت الاسلام صادقي با تأکيد بر ضرورت پيامبر شناسي در زمان کنوني گفت: پايه مديريت اسلامي برگرفته از الگوي پيامبر اسلام صلوات الله عليه براساس رحمت و شفقت شکل مي گيرد.

وي به دلسوزي هاي امام راحل در دوران حيات خود براي جهان اسلام اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبري نيز در پيروي از اين مدل رهبري اسلامي در رفتارهاي خود با شفقت، دلسوزي عميق و لطيف برخورد مي کند.

ايشان با اشاره به اين که کسي مي خواهد امروز در مسير پيامبر اسلام صلوات الله عليه گام بردارد، راهي جز تبعيت از کلام رهبري و رجوع به قانون ندارد، گفت: رهبري در ادامه عترت و قانون در ادامه کتاب الهي روشنگر مسير حرکت انقلاب هستند.

گفتني است اين مراسم در تاريخ 22 دي ماه سال 91 برگزار شد.

سه‌شنبه 26 دی 1391 - 23:0
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری