پنجشنبه 31 خرداد 1397 - 14:51
پربازديدترين اخبار از استان
زنجان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري همايش ميزبانان مبلغين اعزامي ماه محرم در شهرستان خدابنده

کارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي خدابنده از برگزاري همايش ميزبانان مبلغين در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي زنجان ،حجت الاسلام مهدي تقي پور کارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي شهرستان خدابنده 26 دي ماه با اعلام اين مطلب افزود:همايش ميزبانان مبليغن اعزامي ماه محرم در محل سالن اجتماعات اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان برگزار شد.

وي اظهار داشت : در اين مراسم ميزبانان 150 روستاهاي شهرستان خدابنده حضور داشتند.

وي ابراز داشت :سحنران اين مراسم حجت الاسلام علي اکبربيگدلو رييس اداره تبيلغات اسلامي درمورد احترام به روحاني و خدمت به مردم سخناني ايراد کرد.

وي افزود: يكي از مسائلي كه دين اسلام به آن اهميت فراوان داده است، خدمت به مردم،خصوصاً خدمت به مومنان و صالحان و روحانيون است و از مجموعه تعاليم اسلامي و سيره اولياء (ع) استفاده مي شود كه بعد از انجام واجبات برترين وسيله براي تقرب به خداوند متعال اين خصلت نيكو مي باشد و اولياي خداوند همواره در خدمت مردم بودند و شخصاً در رفع حوائج آنان اقدام مي كردند.

حجت الاسلام علي اکبر بيگدلو رييس اداره تبليغات اسلامي خدابنده اظهار داشت: از قرآن مجيد استفاده مي شود كه آنچه به سود مردم باشد، پايدار و جاويد خواهد بود و آنچه سودمند نباشد مانند كف بر روي آب به زودي از ميان مي رود و اثري از آن باقي نمي ماند .

سه‌شنبه 26 دی 1391 - 22:32
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری