چهارشنبه 2 خرداد 1397 - 17:33
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

روحانيان اعزامي دهه آخر صفر در استان سمنان تجليل شدند

معاون فرهنگي، آموزشي و پژوهشي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان از تلاش هاي سازنده مبلغان اعزامي دهه آخر صفر به اين استان تجليل کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان، حجت الاسلام ولي الله مصائبي در گفتگو با خبرنگار روابط عمومي با اعلام خبر تجليل از روحانيان اعزامي دهه آخر صفر در اين استان افزود: به مناسبت اين ايام 440 مبلغ به مساجد مختلف شهري و روستايي اين استان جهت تبليغ اعزام شده بودند.

وي تصريح کرد: روحانيون اعزامي در راستاي رسالتهاي تبليغي خوش درخشيدند .

مصائبي اظهار داشت: : روحانيون اعزامي در مناطق تبليغي خود، بدور از هرگونه مسائل حاشيه ايي به تبليغ ارزشهاي اسلامي پرداختند .

معاون فرهنگي، آموزشي و پژوهشي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان طرح اعزام روحاني به مناطق محروم و دور افتاده را از سياستهاي بسيار مهم سازمان تبليغات اسلامي در عرصه فعاليت‏هاي فرهنگي عنوان کرد و افزود : اين طرح که برگرفته از منويات مقام معظم رهبري و ضرورت‏هاي جبهه فرهنگي، تبليغي بوده ، در عمر کوتاه خود دستاوردهاي فراواني به همراه داشته است .

وي در بخش ديگري از سخنان خود با تشريح اصول موفقيت در تبليغ دين اظهار داشت تبليغ چهره به چهره و عمل‌گرا بهترين نوع تبليغ مباني ديني به شمار مي‌رود که بايستي روحانيت با بهره‌مندي از اصول مخاطب شناسي و زمان شناسي به آن اهتمام داشته باشند.

سه‌شنبه 26 دی 1391 - 22:10
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری