دوشنبه 3 ارديبهشت 1397 - 16:5
پربازديدترين اخبار از استان
آذربايجان غربي
  • هيچ خبري موجود نيست

توزيع 22 تن نذورات ماه محرم بين هيئات مذهبي مهاباد

کارشناس امور فرهنگي اداره تبليغات اسلامي مهاباد، از توزيع 22 تن انواع نذورات ماه محرم با همکاري اداره بازرگاني بين هيئات مذهبي شهري و روستايي اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان آذربايجان غربي، سيد مسعود مکري، روز سه شنبه 19 ديماه سالجاري با اعلام اين خبر افزود: به همت اداره تبليغات اسلامي مهاباد و همکاري کانون مداحان و شوراي هئيات مذهبي اين شهرستان، بيش از 22 تن برنج در بين هيئات مذهبي اين شهرستان در ماه محرم توزيع شد.

حجت الاسلام محمد داداش زاده رئيس اداره تبليغات اسلامي مهاباد، در جمع مسئولين و اعضاي هيئات مذهبي در مسجد امام حسين (ع) اظهار داشت: در ماه محرم با استعانت از درگاه حي منان و ياري شما عزيزان و همدلي و همراهي مردم شريف منطقه توانستيم 22 تن برنج با قيمت پايين بين هيئات مذهبي به منظور تهيه نذري و احسان توزيع کنيم. نظارت دقيق بر توزيع نذورات بر ذمه شما عزيزان است، برادران و خواهران اهل سنت به بارگاه ملکوتي امام حسين (ع) اعتقاد قلبي دارند و به آن توسل مي کنند و اين امر را دشمنان دين و ملت برنمي تابند، اينجانب به سهم خود از اينکه مراسم امسال را به همايش بزرگ وحدت آراستيد تشکر مي کنم.

وي در ادامه تاکيد کرد: هيئات مذهبي همان طور که در مراسم عزاداري حضور فعال داشتند در ديگر مراسم ديني بخصوص اعياد و ولادت ائمه نيز بايد حضوري مستمر و چشمگير داشته باشند.

چهارشنبه 20 دی 1391 - 20:6
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری