جمعه 4 خرداد 1397 - 7:58
پربازديدترين اخبار از استان
چهارمحال و بختياري
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري مراسم عزاداري اربعين حسيني با همکاري هيئات مذهبي بانوان در لردگان

مراسم عزاداري اربعين حسيني با همکاري هيئات مذهبي حضرت رقيه (س) و حضرت زينب(س) و بسيج اصناف بانوان لردگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري، مسئول شوراي هيئات مذهبي لردگان گفت: هيئات مذهبي بانوان اين شهرستان با همکاري بسيج اصناف لردگان، مراسم عزاداري اربعين حسيني را در مصلاي اولي الامر برگزار کردند.

داراب موسوي افزود: حجت الاسلام سعيد نصيري، سرپرست تبليغات اسلامي لردگان در اين مراسم به سخنراني پيرامون ابعاد زندگي امام حسين(ع) و اهداف قيام عاشورا پرداخت.

حجت الاسلام نصيري در جمع شرکت کنندگان در مراسم عزاداري اربعين حسيني افزود: از شاخص ترين فضايل اخلاقي امام حسين (ع) که در زندگي فردي و اجتماعي و همچنين در حادثه ي بزرگ کربلا، حضور پررنگ و برجسته اي دارد مي توان به عزتمندي و ذلت گريزي آن امام بزرگوار اشاره کرد.

وي در ادامه تصريح كرد: مکتبي که امام حسين(ع) براي مقابله با ظلم حاکمان جور ايجاد کرد، امروز به الگويي براي مبارزه با استکبار تبديل شده و انسانهاي حقيقتجو از اين مکتب براي مبارزه با ستمگران بهرهمند مي شوند.

گفتني است، مراسم عزاداري اربعين حسيني با همکاري هيئات مذهبي بانوان و بسيج اصناف اين شهرستان و با حضور بيش از 300 نفر از بانوان لردگاني در مصلاي اولي الامر اين شهر برگزار شد.

چهارشنبه 20 دی 1391 - 10:48
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری