شنبه 2 تير 1397 - 8:52
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري 3000 نفر ساعت گفتمان ديني از ابتداي ماه محرم تاکنون در مدارس همدان

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان همدان از برگزاري 3000 نفر ساعت گفتمان ديني از ابتداي ماه محرم تا کنون در مدارس اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، حجت الاسلام محمد جمشيدي 19 دي جاري در گفتگويي افزود: طرح گفتمان‌هاي ديني در سطح مدارس از طرح‌هاي موفق سازمان تبليغات اسلامي است که با همکاري و برنامه‌ريزي با آموزش و پرورش و مؤسسات آموزش عالي برگزار مي‌شود.

وي با بيان اينکه گفتمان ديني به شيوه پرسش و پاسخ انجام مي شود گفت: بهترين مزيت گفتمان ديني تبادل نظر و افکار بين مخاطبان و دانش آموزان با مبلغان است که موجب شناخت افکار نوجوانان از سوي مبلغ مي شود.

حجت الاسلام جمشيدي اظهار داشت: گفتمان‌هاي ديني دانش‌آموزي با موضوع حماسه حسيني، بيان بايسته‌هاي عزاداري صحيح و تاريخ اسلام، برپايي جلسات قرآن و تفسير، بيان احکام الهي، بيان آسيب هاي اجتماعي و اخلاقي ،بررسي حجاب و عفاف در جامعه و آسيب شناسي استفاده از ماهواره در بين دانش اموزان برگزار شده است.

وي اضافه کرد: از ابتداي محرم تاکنون 3000 نفر ساعت گفتمان ديني در مدارس شهرستان همدان انجام شده که طبق نظر سنجي انجام شده مورد رضايت دانش آموزان قرار گرفته است.

سه‌شنبه 19 دی 1391 - 19:18
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری