جمعه 13 تير 1399 - 20:20
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

تدوين برنامه هاي فرهنگي و مذهبي تنها راهبرد اساسي

آنچه دغدغه مردم مؤمن است برنامه هاي فرهنگي و مذهبي است و تدوين برنامه هاي فرهنگي و مذهبي راهبرد اساسي مبارزه با جنگ نرم است.

به گزارش روابط عمومي اداره‌کل تبليغات اسلامي استان البرز، حجت‌الاسلام اوليايي کارشناس فرهنگي ادره تبليغات اسلامي شمال کرج، در جمع کارکنان تبليغات اسلامي شمال كرج اظهار داشت: آنچه که دغدغه مردم مؤمن است برنامه هاي فرهنگي و مذهبي است و تدوين برنامه هاي فرهنگي و مذهبي راهبرد اساسي مبارزه با جنگ نرم است.

كارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي شمال كرج ادامه داد: براي دستيابي به اين هدف بايد برنامه ريزي صورت گيرد و با تقسيم کار در بين کارشناسان ادارات به نتيجه مطلوب برسيم.

وي اضافه کرد: گزارش گيري دقيق و مستمر براي هزينه کردن بندبند اعتبارات دريافتي به عنوان يک ضرورت مطرح است و فعاليت ها بايد پيوسته مورد بررسي قرار گيرد و پي گيري شود تا کارها در راستاي برنامه هاي تدوين شده و رسالت سازمان انجام پذيرد.

حجت‌الاسلام اوليايي، با اشاره به طرح اوقات فراغت اضافه کرد: براي تحقق هرچه بهتر اين طرح لازم است با تشکيل هيئت بازرسي از اداره کل براي نظارت بر شهرستان ها برنامه ها به طور کامل مورد بررسي قرار گيرد.

كارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي شمال كرج با اشاره مساجد گفت: بايد از حضور مردم در مساجد و مراسمات نهايت استفاده را ببريم و از آمار مساجد و شرکت کنندگان نبايد غافل باشيم.

وي اظهار داشت: مشکلات و مسائل مساجد، ائمه جمعه و جماعات بايد مورد پي گيري قرار گيرند و برطرف شود؛ برپايي کارگاه هاي آموزشي براي امامان جماعت و ديدار از ائمه جماعات و بازديد از برنامه هاي در دست اجراي آنان و شرايط مساجد بايد در رأس امور قرار گيرد.

اوليايي با اشاره به ضرورت برگزاري نشست ها و فراخوان با کانون هاي فرهنگي مساجد اضافه کرد: کانون ها و هيئات مذهبي مساجد ساماندهي خوبي پيدا کرده اند که اين روند بايد به طور مستمر ادامه داشته باشد.

سه‌شنبه 19 دی 1391 - 19:4
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری