جمعه 4 خرداد 1397 - 17:18
پربازديدترين اخبار از استان
فارس
  • هيچ خبري موجود نيست

رييس اداره تبليغات اسلامي فيروزآباد:

مهم‌ترين وظيفه مبلغان درماه محرم و صفربيان معارف اهل بيت است

رييس اداره تبليغات اسلامي فيروزآباد با روحاني مستقر روستاي بايگان ديدار واز نزديک مسائل و مشکلات فرهنگي منطقه را مورد ارزيابي قرار داد وگفت: مهم‌ترين وظيفه مبلغان درماه محرم و صفربيان معارف اهل بيت است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي فارس، حجت الاسلام حمزه عبدي رييس اداره تبليغات اسلامي فيروزآباد دراين ديدار اظهار داشت: روحانيون بايد زمينه ارتقاي فرهنگ ديني مردم را با استفاده از علوم و معارف اسلامي فراهم آورند.

وي تصريح کرد: روحانيون بايد با رفتار و كردار براي مردم الگو باشند كه اين خود بهترين نوع امر به معروف و نهي از منكر و بهترين شيوه تبليغ است.

حجت الاسلام عبدي اظهار داشت: مهم‌ترين وظايف مبلغان در ايام تبليغي ماه محرم و صفر بيان معارف اهل بيت (ع) است.

رييس اداره تبليغات اسلامي نماز را يكي از مهم‌ترين آموزه‌هاي عاشوراي حسيني ذكر كرد و افزود: امام حسين (ع) در قيام عاشورا هم به لحاظ عملي و هم در شب عاشورا با گفتار و بيانات زيبا، توجه به نماز را به ما ابلاغ كردند.

وي تاكيد كرد: ممكن است برخي از مسائل براي مردم تكراري باشد ولي تبليغ دين و بيان ارزش هاي الهي مهم و قابل تکرار و لازم است و مانع از بروز آسيب‌ها و معضلات مي شود.

حجت الاسلام عبدي ارتباط با جوانان و هدايت آن ها به محافل عزاداري و سخنراني را مهم برشمرد و تاكيد كرد: در شرايطي كه شاهد هجمه گسترده دشمنان عليه اعتقادات و آموزه‌هاي ديني هستيم لازم است با ايجاد آرامش، انسجام و وحدت، توجه به احكام و قرآن، تقويت بنيه ديني و اعتقادي مردم را فراهم آوريم و اين امر بر عهده مبلغين ديني است.

سه‌شنبه 19 دی 1391 - 13:58
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری