يكشنبه 6 خرداد 1397 - 20:3
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

مسئول روابط عمومي تبليغات اسلامي بوئين زهرا خبر داد:

برگزاري مراسم اربعين حسيني در مسجد شهيد انصاري

رضا نوروزي مسئول روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي شهرستان بوئين زهرا از برگزاري مراسم اربعين حسيني در مسجد شهيد انصاري شهرک عصمت آباد با حضور کارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين،رضا نوروزي مسئول روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي شهرستان بوئين زهرا از برگزاري مراسم اربعين حسيني در مسجد شهيد انصاري شهرک عصمت آباد با حضور کارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي شهرستان خبرداد.

حجت الاسلام محمد همايون زرينه در اين مراسم که پنجشنبه 14 ديماه 91 همزمان با اربعين حسيني توسط هيئت مذهبي حضرت فاطمة الزهرا(س) روستاي عصمت آباد از توابع شهرستان بوئين زهرا و با همکاري حجت الاسلام ابراهيم ميرزايي روحاني طرح هجرت اين روستا برگزار شده بود در سخناني ضمن تسليت به مناسبت فرارسيدن اربعين سالار شهيدان و گراميداشت شهداي روستاي عصمت آباد به خصوص شهيد شيخ نصرت الله انصاري،در خصوص عقل و جهل سخناني ايراد کرد و گفت:عقل شريف ترين موهبتي است که خدا به انسان داده است و بر اساس آن در عالم آخرت حساب و کتاب خواهد شد.

زرينه در ادامه به رحلت استاد اخلاق مرحوم آيت الله تهراني (ره) اشاره کرد و ايشان را يک عالمي متدين ، وارسته و بسيجي خواند.

دوشنبه 18 دی 1391 - 17:32
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری