سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 9:4
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

تجمع هيئات مذهبي به مناسبت اربعين حسيني در شهرستان بهارستان

به مناسب فرا رسيدن اربعين حسيني، هيئات و حسينيه هاي شهرستان بهارستان با تجمع و حرکت دستجات عزاداري در سطح شهرستان اقامه عزا کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان تهران، محمود حسيني شعار، مسئول روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي بهارستان با اعلام اين خبر گفت: همزمان با فرارسيدن روز اربعين حضرت اباعبدالله الحسين(ع)، مراسم عزاداري و سوگواري با حضور پرشور جوانان و نوجوانان و اقشار مختلف مردم در هيئات مذهبي، حسينيه ها و مساجد شهرستان بهارستان در دو بخش گلستان و بوستان برگزار شد.

اين مراسم با هماهنگي قبلي و اطلاع رساني از طريق پيام کوتاه توسط اداره تبليغات اسلامي بهارستان و دعوت از هياتهاي مذهبي انجام شد و گزارش آن نيزاز طريق صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران بصورت زنده و مستقيم پخش شد.

لازم به ذکر است در بخش گلستان قريب به سي هزار نفر شرکت کرده بودند و حضور تمام مسئولين و علما و ائمه جمعه و جماعت چشم گير بود. اين مراسم با مديحه سرايي مداح اهل بيت شروع و سپس نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام صفايي، امام جمعه گلستان برگزار شد.

در ادامه امام جمعه گلستان پيرامون اربعين حسيني سخناني ايراد کرد.در پايان از همه شرکت کنندگان پذيرايي شد. نظير اين مراسم در بخش نسيم شهر نيز بعد از ظهر همان روز انجام شد.

گفتني است اين مراسم روز چهاردهم دي ماه برگزار شد.

يكشنبه 17 دی 1391 - 23:12
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری