چهارشنبه 18 تير 1399 - 8:59
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

مسئول مبلغين اداره تبليغات اسلامي شمال کرج:

پايداري ملت ايران متكي به برنامه هاي فرهنگي است

مسئول مبلغين ادره تبليغات اسلامي شمال كرج در جلسه مديران دفاتر ادارات تبليغات اسلامي استان البرز گفت : ماندگاري نظام اسلامي به برنامه هاي فرهنگي است .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي البرز ، حجت الاسلام كيا حيرتي، مسئول مبلغين تبليغات اسلامي شمال كرج اين مطلب افزود : در سالهاي اخير بازار کارهاي فرهنگي رونق بسيار خوبي گرفته است و در استان البرز برنامه هاي فرهنگي با مشارکت مردم به الگويي در کشور تبديل شده است .

وي با بيان اينکه بايد به توسعه هر چه بهتر برنامه هاي فرهنگي پرداخت تصريح کرد : پايداري نظام اسلامي به برنامه هاي فرهنگي است .

حجت الاسلام كيا حيرتي، ادامه داد : از جمله برنامه هايي که بايد مورد توجه همگان باشد اجراي برنامه هاي قرآني است و با توجه به تاثيراتي که قرآن در زندگي و تربيت انسانها دارد بايد برنامه هاي قرآني به زندگي تمام افراد وارد شود .

وي با اشاره به اينکه بايد با قرآن انس پيدا کرد خاطر نشان کرد : اولين قدم جهت انس و ورود قرآن به زندگي انسانها يادگيري قرآن است .

ايشان با اشاره به اينکه بايد انقلابي در برنامه هاي قرآني به وجود آيد ابراز داشت : اگر برنامه هاي خوب در حوزه مسايل اعتقادي صورت گيرد بي شک مردم استقبال خوبي از برنامه ها مي نمايند .

وي با اشاره به روايتي از علي (عليه اسلام) در خصوص اينکه عجم ها کرسي هاي آموزش قرآن را بر اساس مبناي نزول قرآن در کوفه بر پا مي کنند ادامه داد : براي تحقق اين پيش بيني بايد تحول جدي در حوزه قرآني صورت گيرد .

وي خاطر نشان کرد : طرح ريشه کني بي سوادي قرآني يکي از طرحهاي موفق در کشور است و عده اي آن را از طرحهاي مهر ماندگار معرفي مي کنند .

يكشنبه 17 دی 1391 - 13:54
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری