چهارشنبه 18 تير 1399 - 9:22
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام مسعودي گفت :

توجه به مولفه هاي اقتصاد اسلامي اقتصاد مقاومتي را محقق مي‌کند

مدير کل تبليغات اسلامي استان البرز، گفت: توجه به مولفه هاي اقتصاد اسلامي تنها راه تحقق اقتصاد مقاومتي و مقابله با تحريم هاي اقتصادي است

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز ،حجت الاسلام سيد عباس مسعودي، مدير کل تبليغات اسلامي استان البرز با اشاره به نقش مردم در تحقق اقتصاد مقاومتي، اظهار داشت: ملت ايران بايد با يک حرکت دسته جمعي در سراسر کشور اقدام به ايجاد اقتصاد اسلامي کنند.

وي ادامه داد: هر چند امروزه اقتصاد بعضي از کشور هاي بيگانه بسيار خوب به نظر مي رسد، اما از آنجا که پايه و اساس آنها از روي پيروي از شيطان و آرمان هاي شيطاني است، نمي توانند مدت زيادي دوام بياورند.

مسعودي، يادآور شد: ما بايد بر شيطان دروني خود غلبه کنيم تا بتوانيم در جنگ با شيطان جهاني نيز پيروز شويم و با تبعيت از دين خدا و پيروي از احکام الهي، اقتصادي اسلامي را ايجاد کنيم که هيچ ملتي تا به حال به خود نديده است.

وي با بيان مصاديقي از دستورات اقتصادي اسلام، تصريح کرد: کشور ما با ايجاد اين چنين اقتصادي که تنها با ايمان و عمل راسخ مردم به ثمر مي رسد، مي تواند در دنيا به چنان جايگاهي دست يابد که اگر همه کشور ها در صحنه اقتصادي مقابل آن بايستند، کاري از پيش نبرند.

وي در پايان به هجمه هاي دشمن و غفلت عده اي در فتنه 88 اشاره کرد و گفت: همه بايد با بصيرت کامل، به رهنمودهاي مقام معظم رهبري عمل کنيم تا در دام فتنه گران گرفتار نشويم.

يكشنبه 17 دی 1391 - 11:55
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری