جمعه 1 تير 1397 - 12:12
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان :

اربعين حسيني مکمل عزاداري هاي محرم است

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان اربعين حسيني را مکمل عزاداري هاي محرم دانست.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان قزوين،حجت‌الاسلام محمد رضا ميرزايي رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان،سه شنبه 12 ديماه 91 در گفتگو، با بيان اينکه اربعين روز زيارت مرقد عاشورا سازان است، خاطرنشان کرد: عاشورا، خروش خون حسين (ع) و اربعين، پژواک اين فرياد ظلم شکن است.

وي اربعين را فرصتي براي اعلام همبستگي با عاشورا دانست و خاطر نشان کرد:هر اربعين حسيني، قاصد حماسه‌اي ماندگار، نشانه ‏اي از شکوه عشق و برگ هميشه سبزي بر درخت هماره سرخ شهادت است.

اين مسئول با اشاره به اينکه در تاريخ اسلام بعضي ايام مانند عاشورا، تاسوعا و اربعين از جايگاه ويژه‌اي برخوردار هستند،گفت:درس اربعين درس استقامت و بردباري است.

وي افزود: اگر مي‌خواهيم نسل جوان ما در مقابل تهديدات و تبليغات دشمنان اغفال نشوند بايد در صحنه تبليغات عليه دشمنان ايستادگي کنيم و يک لحظه عقب نشيني و تسليم نشويم.

ميرزايي جهالت و بي‌بصيرتي مردم را از عبرت‌هاي عاشورا ذکر کرد و متذکر شد: همه بايد بيدار و هوشيار باشند و فريب دنيا طلبي را نخورند و مانند ياران با وفاي امام حسين(ع) تا آخرين لحظه از رهبر معظم انقلاب حمايت و تبعيت کنند.

چهارشنبه 13 دی 1391 - 11:50
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری