جمعه 4 مهر 1399 - 15:36
پربازديدترين اخبار از استان
خوزستان
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس اداره تبليغات اسلامي انديمشک عنوان کرد:

9 دي روز تجلّي وحدت و اراده ملّت ايران در برابر فتنه گران و صهيونيزم جهاني است

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان انديمشک با حضور در جمع خلبانان، افسران و درجه داران پايگاه چهارم شکاري وحدتي گفت: 9 دي روز تجلّي وحدت و اراده ملّت ايران در برابر فتنه گران و صهيونيزم جهاني است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان خوزستان، در اين اجتماع که حجت الاسلام نصيرالاسلام معاون فرهنگي اداره عقيدتي سياسي نيروي هوايي کشور،خلبانان، افسران و درجه داران پايگاه چهارم شکاري وحدتي حضور داشتند، رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان انديمشک، گفت: 9 دي روز تجلّي وحدت و اراده ملّت ايران در برابر فتنه گران و صهيونيزم جهاني است.

حجت الاسلام سعيد عليپور با قدرداني از خلبانان و درجه داران نيروي هوايي بيان داشت: نيروي هوايي در تمام صحنه ها اعم از انقلاب اسلامي، دفاع مقدّس و پس از آن، حضوري فعّال و پويا داشته و با تقديم شهداي والامقامي همچون بابايي، شيرودي و کشوري و ... اين حقيقت را به اثبات رسانده اند.

رئيس اداره تبليغات اسلامي انديمشک خاطر نشان کرد: حضور حماسي ملّت ايران در نهم ديماه سال 1388، بيانگر بصيرت و فهم و درک بالاي آنهاست و خداوند را سپاسگزاريم که يک چنين ملّتي بيدار داريم.

وي افزود: عشق به امام حسين (ع) و ولايت فقيه در پوست و رگ و خون و مغز استخوان مردم ايران است و دشمنان اسلام هنوز اين امّت را نشناخته اند چراکه دقيقا دست روي نقطه حساس و اعتقادي ايرانيان اعمّ از شيعه و سنّي، مسيحي و کليمي و ... گذاشتند و اين نشان از جهالت و حماقت امريکا، انگليس و در يک کلام صهيونيزم جهاني دارد.

حجت الاسلام سعيد عليپور در ادامه با اشاره به فتنه 1388 گفت: خواص بي بصيرت بخاطر دنيا طلبي، فريب دشمنان اسلام را خوردند و بازيچه دست آنان شدند و نقاب از چهره برداشته و دست شان براي همگان رو شد. آنها و در اين امتحان بزرگ نمره قبولي نگرفتند. امّا ملّت بصير ايران همچون يد واحده، از تمام گروه ها و احزاب مشت محکمي بر دهان ياوه گويان زدند و با حضور ميليوني خود ثابت کردند که در همه حال پشتيبان ولايت مطلقه فقيه و نظام مقدّس اسلامي اند و سربلند از اين آزمايش بيرون آمدند.

وي تأکيد کرد: هدايت هاي پيامبرگونه مقام عظماي ولايت نقش بسزايي در شکل گيري وحدت مردم ايران اسلامي داشت و سخنان حضرت آقا همچون آب سردي بود که بر آتش فتنه گران و دشمنان اسلام و قرآن فرو ريخته شد.

رئيس اداره تبليغات اسلامي انديمشک تصريح کرد: در روند فشار‌ها و تحريم‌ها، بعد از حماسه نهم ديماه، استراتژي دشمن در مقابله با انقلاب اسلامي تغيير كرد. قبل از آن تمركز تحريم‌هاي دشمن بر ممنوعيت فروش تجهيزات، امكانات نظامي يا هسته‌اي و تحريم مسئولان ايراني بود. امّا وقتي كه نهم دي پايگاه اصلي و نقطه قدرت انقلاب اسلامي را آشكار كرد، تحريم‌ها علاوه بر گذشته، آحاد اجتماعي مردم ايران و اعتماد آنها به نظام را هدف‌گيري مي‌كند.

وي افزود: از منظر آنان اين تحريم‌هاي فلج‌كننده قادر خواهد بود با تنگ كردن عرصه زندگي اقتصادي بر مردم و ايجاد فشار بر آنها اعتماد آنان به نظام را كاهش دهد و به‌زعم صهيونيزم، بايد مردم هزينه حضور در عرصه‌ حمايت از نظام را بپر‌دازند. امّا مردم فهيم ايران اسلامي پاي همه چيز ايستاده اند و ذرّه اي عقب نشيني نخواهند کرد و همچون دوران دفاع مقدّس همانند کوه، استوار مانده اند و با وحدت و همدلي حول محور رهنمودهاي رهبر عظيم الشأن انقلاب اسلامي حضرت آيت الله امام خامنه اي تفکّر و عمل مي کنند.

سه‌شنبه 12 دی 1391 - 9:29
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری