پنجشنبه 3 خرداد 1397 - 8:41
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

نهم دي پيوند عاشورايي ملت با بصيرت، با رهبر معظم انقلاب است

رئيس تبليغات اسلامي رودان در همايش 9دي، راز ماندگاري انقلاب نهم دي را پيوند عاشورايي ملت با بصيرت با رهبر معظم انقلاب عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان، حجت‌الاسلام سيد مهدي هاشمي رئيس تبليغات اسلامي رودان در جمع مردم مومن و متدين اين شهرستان،نهم دي را پيوند عاشورايي ملت با بصيرت با رهبر معظم انقلاب عنوان کرد.

وي افزود: اين روز ، روزي است که ملت ايران براي دفاع از اسلام ناب محمدي و ارزشهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و نهضت عاشورا و ولايت فقيه به صحنه آمدند و با حضور پر شور خود تو دهني محکمي به دهان فتنه گران زدند و بار ديگر با اسلام ، قرآن و اباعبدالله حسين تجديد ميثاق کردند.

وي بيان داشت:حماسه 9 دي نشان داد كه ملت ايران حول محور عاشورا، مكتب و ولي‌فقيه اتحاد و اتفاق داشته و پيوند بين امام و امت حتي در سخت‌ترين و غبارآلودترين شرايط نيز گسستني نخواهد بود.

حجت‌الاسلام هاشمي همچنين به پيام اين حماسه براي فتنه‌گران و براندازان داخلي اشاره كرد و افزود: اين افراد بايد بدانند كه هرگاه بخواهند در مقابل نظام اسلامي بايستند، با امواج خروشان ملت و حتي كساني كه به آنها رأي هم داده‌اند، مواجه مي‌شوند، اگرچه نظام با رأفت اسلامي سعي در بازگرداندن آنها از كج‌راهه‌ها به راه امام و انقلاب دارد، ليكن مردم از انحراف و خيانت آنها آگاهند و در صورت نياز خود اقدام به مقابله با آنها خواهند كرد.

وي پيام ديگر حماسه 9 دي را خطاب به خواص خواب‌زده و كم‌بصيرت و يا بي‌بصيرتي دانست كه بعضا هنوز در شك و شبهه نسبت به وقايع موجود به سر مي‌بردند، اضافه كرد: بعضي از اين افراد هم با حساب و كتاب‌هاي اشتباه، اتخاذ مواضع دوپهلو را بر حمايت قاطع از انقلاب و رهبري ترجيح دادند اما اين حضور عظيم مردمي در 9 دي باعث بيداري اين خواب‌زدگان بي‌بصيرت و روشن شدن راه براي اين افراد شد، هرچند كه برخي از اين خواص خواب‌زده همچنان در شك و شبهه به سر مي‌برند و هنوز هم در خصوص "فتنه " و يا "كودتا " بودن اتفاقات سال قبل ترديد دارند.

رئيس تبليغات اسلامي رودان در پايان تصريح کرد : 9 دي روز شکست و نااميدي منافقين از نيات پليد خود بود که پاس داشت اين روز بزرگ تاريخي در واقع گراميداشت ارزشهاي والاي انقلاب اسلامي است.

يكشنبه 10 دی 1391 - 23:42
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری