شنبه 1 ارديبهشت 1397 - 18:2
پربازديدترين اخبار از استان
آذربايجان غربي
  • هيچ خبري موجود نيست

تقدير از حضور بدون آسيب هيئت هاي مذهبي در مراسم عزاداري ماه محرم

کارشناس تشکل هاي ديني اداره کل تبليغات اسلامي استان آذربايجان غربي گفت: از مسئولين هيئات مذهبي شهرستان اروميه که حضوري بدون آسيب در مراسم عزاداري سرور و سالار شهيدان داشتند تقدير كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان آذربايجان غربي، ارکان اسلامي،9 ديماه سالجاري با اعلام اين خبر افزود: در جلسه اي که با حضور حجت الاسلام علي مصائبي مديرکل اوقاف و امور خيريه، حجت الاسلام سيد محمد فخري مديرکل تبليغات اسلامي استان آذربايجان غربي، حجت الاسلام محمد فتاحي معاون فرهنگي تبليغات اسلامي استان، امير اصغري رئيس کانون مداحان، بهلول جاهدي رئيس شوراي هيئات مذهبي در محل سالن جلسات اداره کل اوقاف استان برگزار شده بود از مسئولين و هيئت امناي 40 دسته عزاداري با اهداي لوح تقدير و هديه تجليل بعمل آمد.

حجت الاسلام فخري در اين جلسه با اشاره به نقش موثر هيئات مذهبي در سرکوبي فتنه سال 88 اظهار داشت: فتنه انگيزان آشوب طلب کار را به جايي رساندند که حتي به مقدسات اسلامي و معتقدات ملت مسلمان ايران جسارت کردند و به نام مقدس حضرت امام حسين (ع) اهانت کردند! تا اينکه مقام معظم رهبري موضع خود را صريحاً اعلام فرموده و مردم که ولايتمدار و تابع رهبري هستند، به نداي ايشان لبيک گفته در روز نهم دي ماه 88 با خشمي مقدس و به صورت خودجوش و مردمي بيرون آمده و با شعارهاي مرگ بر آمريکا، مرگ بر انگليس، مرگ بر اسرائيل، مرگ بر فتنه گر تمام آن فتنه ها را خاموش کردند و حماسه اي تاريخي و مقدس آفريدند.

وي در پايان نيز ضمن دعوت از هيئات مذهبي به حضور در مراسم عزاداري اربعين حسيني گفت: مردم ولايتمدار و مومن اروميه يک بار ديگر با حضور خود در صحنه، با آرمان هاي شهدا و امام راحل (ره) تجديد بيعت و نقشه هاي استکبار جهاني را نقش بر آب خواهند کرد.

يكشنبه 10 دی 1391 - 22:34
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری