دوشنبه 7 خرداد 1397 - 0:15
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

9 دي روز تجديد ميثاق با رهبر معظم انقلاب اسلامي است

فرماندار رودان در همايش 9دي، رازماندگاري انقلاب در مسجد جامع اين شهرستان، 9دي را روز تجديد ميثاق با رهبر معظم انقلاب اسلامي عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان، غلامرضانظرنژاد فرماندار رودان نهم دي ماه در جمع روحانيون، هيئات مذهبي و ديگر اقشار اين شهرستان در مسجد جامع ، با اشاره به اين که حضور مردم ولايتمدار و با بصيرت بار ديگر شکست بسيار سنگيني براي فتنه گران و حاميان خارجي آنها به وجود آورد افزود: 9 دي روز تجديد ميثاق ملت ايران با آرمان هاي امام راحل (ره) ، مقام معظم رهبري و شهداي انقلاب و دفاع مقدس است.

وي گفت:دشمنان قسم خورده نظام جمهوري اسلامي طي يک دهه اخيرسعي کردند با شيطنت هاي خبيثانه خود طوري وانمود کنند که ملت ايران به آرمان هاي خود بي اعتنا و خواهان تغيير هستند.

غلامرضانظرنژاد افزود:اما در 9 دي سال 88 دست تواناي قادر متعال از آستين ملت ايران بيرون آمد و چنان درسي به آنان داد که تا سال ها فکر تغيير نظام اسلامي را در بايگاني استکباري خود به فراموشي بسپارند.

وي در ادامه به ثمرات بي نظير نعمت ولايت فقيه اشاره کرد و گفت : فقط به برکت وجود مبارک ولايت فقيه و مديريتهاي پيامبر گونه آن است که ملت و کشور ايران توانسته در سي و سه سال گذشته فتنه هاي خطرناک دشمان داخلي و خارجي را دفع و خنثي کند.

فرماندار رودان در پايان از مردم مسلمان و غيرتمند و ولايت مدار و وظيفه شناس ايران به جهت خلق اين حماسه ماندگار و جاويدان تقدير و تشکر کرد و تاکيد کرد بايد اين روز بزرگ و تاريخي هميشه گرامي داشته شود.

يكشنبه 10 دی 1391 - 13:7
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری