شنبه 5 خرداد 1397 - 10:48
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

مديركل تبليغات اسلامي هرمزگان:

سعادت جامعه اسلامي در گروي تابعيت كامل از رهبر و پيشوا است

مديركل تبليغات اسلامي هرمزگان با اشاره به سفارش پيامبر اكرم(ص) به عمار در خصوص تابعيت كامل از حضرت علي(ع) به عنوان رهبر نظام اسلامي گفت: انقلاب اسلامي ما نيز بر اساس همان مكتب شكل گرفته است و براي سعادت و عاقبت بخيري بايد ببينيم سخن و ديدگاه ولايت در چه موردي است و بعد به آن عمل كنيم.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان، حجت‌الاسلام سيدشكرالله زندوي شنبه 9 دي 91 با اشاره به خطبه‌هاي اميرالمؤمنين حضرت علي(ع) در زمان فتنه گفت: اميرالمؤمنين مي‌فرمايند در زمان فتنه، فتنه‌گران در حالي عليه من دسيسه مي‌كردند كه مي‌دانستند سرنوشت بدكاران جز ضلالت و گمراهي نيست اما زيور آلات دنيا آنها را فريفت و گولشان زد.

وي با اشاره به اتفاقات فتنه سال 88 گفت: در جريان 9 دي مردم ديدند كه فتنه‌گران آمدند و به ولايت وفقيه توهين كردند، به امام حسين(ع)، عاشورا و مقدسات ديني و مذهبي آنها توهين كردند و اين ظلم بزرگ را تحمل نكردند.

مديركل تبليغات اسلامي هرمزگان با اشاره به نقش بصيرت مردم در شكل‌گيري حماسه بزرگ 9 دي گفت: در 9 دي بصيرت آنچنان بالا است كه حتي مردمي كه به آن آقايان راي دادند نيز با مشاهده قصد و منظور ناپاك آنها در حمايت از دين و مكتب و مذهب خود به صورت خودجوش به خيابان‌ها آمدند.

وي با اشاره به اينكه در حماسه 9 دي بحث حزب يا جناحي خاصي مطرح نبود گفت: حركت اعتراضي مردم ايران در برابر فتنه گران يك برنامه از قبل پيش‌بيني شده و توسط مسئولان برنامه‌ريزي شده نبود بلكه 9 دي حركتي خود جوش از جانب مردم بود كه به نقش برآب شدن توطئه‌هاي دشمن ايران اسلامي انجاميد.

حجت‌الاسلام زندوي با اشاره به برنامه‌ريزي‌هاي دشمن براي زمينه‌سازي فتنه‌اي ديگر در انتخابات 91 رياست جمهوري گفت: يكي از مسائلي كه دشمن بر آن دست گذاشته است، بحث تبليغات شيطنت‌آميز و سياه‌نمايي‌هاي آنها عليه نظام اسلامي ايران است.

وي ادامه داد: مردم مؤمن و بزرگوار ايران بايد بدانند كه ايران علي‌رغم دشمني‌ها و تحريم‌هاي دشمن باز هم در مدت 30 سال پيشرفت‌هاي زيادي را در عرصه‌هاي مختلف علمي، نظامي، صنعتي و غيره داشته است و امروز ترسي كه آمريكا و كشورهاي غربي نسبت به ايران دارند ناشي از قدرت و تاثيرگذاري ايران به عنوان يك كشور اسلامي بر ديگر كشورها است و علت تحريم‌ها و تهديدها نيز همين مسأله است.

مديركل تبليغات اسلامي هرمزگان تفرقه افكني و اختلاف را از ديگر شگردهاي دشمن براي انتخابات 92 دانست و افزود: ملت ايران مي‌تواند با وحدت، انسجام و همدلي در مقابل تمامي توطئه‌ها و دسيسه‌ها پيروز باشد.

وي با اشاره به سفارش پيامبر اكرم(ص) به عمار در خصوص تابعيت كامل از حضرت علي(ع) به عنوان رهبر نظام اسلامي گفت: پيامبراعظم(ص) به عمار مي‌فرمايد، اگر ديدي تمام مردم دنيا از يك مسير رفتند و علي(ع) از مسير ديگري رفت از علي تبعيت كن و او را رها مكن زيرا تو را به راه راست و سعادت هدايت مي‌كند.

حجت‌الاسلام زندوي ادامه داد: انقلاب اسلامي ما نيز بر اساس همان مكتب شكل گرفته است و براي سعادت و عاقبت بخيري بايد ببينيم سخن و ديدگاه ولايت در چه موردي است و بعد به آن عمل كنيم.

شنبه 9 دی 1391 - 17:6
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری