سه‌شنبه 8 مهر 1399 - 8:24
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

انجام 3850 روز تبليغ ويژه ايام محرم در كردستان

كارشناس امور مبلغين اداره كل تبليغات اسلامي كردستان از انجام سه هزار و 850 روز تبليغ ويژه ايام محرم در اين استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كردستان، حجت الاسلام محمد مرادي چهارم ديماه با بيان اين خبر اظهار كرد: در اين ايام 170 مبلغ و مبلغه به مناطق مختلف استان اعزام شدند تا در سطح مساجد و هيئات مذهبي به امر تبليغ بپردازند.

وي افزود: از اين تعداد 150 نفر مبلغ و 20 نفر مبلغه بودند كه به امر تبليغ در خصوص ايام محرم و ويژگي ها اين ايام پرداختند.

وي خاطرنشان كرد: دشمن با تبليغات وسيع و با استفاده از فضاي مجازي و شبكه هاي ماهوراه اي سعي بر انحراف فكري جوانان دارد از اين رو بايد با ارتقاي سطح آگاهي و دانش جوانان در محافل و مراسم مختلف توطئه هاي دشمنان را خنثي كنيم.

كارشناس امور مبلغين اداره كل تبليغات اسلامي كردستان بيان كرد: برگزاري مراسم عزاداري هيئات مذهبي با محوريت مسجد، برنامه هاي قرآني و سخنراني در برنامه هاي ايام محرم از جمله اهداف اعزام روحانيون و مبلغين براي امر تبليغ بود.

وي برگزاري نماز جماعت در سطح شهر و روستاهاي استان، قرائت ادعيه زيارت و مناجات را نيز از جمله ديگر اهداف اعزام مبلغين به مناطق مختلف استان برشمرد.

حجت الاسلام مرادي گفت: همچنين كيفي بودن مراسم و تبيين معارف و مداحي از قبيل اعتقادات، احكام و سيره معصومين عليهم السلام و همچنين امر به معروف و نهي از منكر روش تبليغ مبلغين در ماه صفر المظفر است.

شنبه 9 دی 1391 - 11:22
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری