چهارشنبه 18 تير 1399 - 8:5
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام زمانيان گفت :

حضور مردم در حماسه 9 دي، درصد خلوص انقلاب را افزايش داد

حجت الاسلام زمانيان ،کارشناس فرهنگي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز گفت :حضور مردم در حماسه 9 دي، درصد خلوص انقلاب را افزايش و يكي از ويژگي‌هاي بارز اين حماسه است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز ،حجت الاسلام زمانيان ،کارشناس فرهنگي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز در ديدار با مسئول روابط عمومي دانشگاه علمي کاربردي استان البرز با اشاره به فرارسيدن سالروز حماسه‌آفريني مردم در نهم دي‌ماه سال 88 گفت: حضور مردم در حماسه 9 دي، درصد خلوص انقلاب اسلامي را افزايش داد و مسير حركت انقلاب را براي دستيابي به اهداف و آرمان‌هاي انقلاب، هموارتر كرد.

وي با بيان اينكه نخبگان دانشگاهي در ماندگار كردن اين حماسه تاريخي و سرنوشت‌ساز نقش اساسي دارند،‌ افزود: استمرار بزرگداشت اين‌روز به‌ياد ماندني در تاريخ معاصر، در حقيقت زنده نگه‌داشتن روحيه انقلابي و سازش‌ناپذير مردم با دشمنان ولايت فقيه و رهبري انقلاب محسوب مي‌شود.

زمانيان، تصريح كرد: حضور دانشجويان در برگزاري مراسم‌هاي مرتبط با روز بصيرت در مراكز دانشگاهي استان در واقع نوعي قدرشناسي نخبگان از حماسه‌آفرينان اين واقعه تلقي مي‌شود.

وي در ادامه اظهار كرد: همه اقشار جامعه وظيفه دارند قدر اين حماسه‌هاي ماندگار مردمي را بدانند و براي ترويج اهداف انقلابي حماسه‌سازان آن‌كه در واقع حمايت بي‌چون و چرا از ولايت فقيه است، سعي و تلاش خود را به‌كار گيرند و با اجراي برنامه‌هاي ابتكاري و متنوع، جايگاه مهم بصيرت را در رفتارهاي اجتماعي سياسيون به همگان متذكر شوند.

پنجشنبه 7 دی 1391 - 10:40
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری