چهارشنبه 18 تير 1399 - 9:24
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

مديركل تبليغات اسلامي استان البرز:

انديشه‌هاي ناب اسلامي هندسه قدرت جهاني را در خاورميانه شكل داده است

انديشه‌هاي ناب اسلامي امروز هندسه قدرت جهاني را در خاورميانه شكل داده و قدرت را از غرب به شرق به‌ويژه حوزه اسلام منتقل كرده است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز ،حجت‌الاسلام سيدعباس مسعودي، مديركل تبليغات اسلامي استان البرز از شناخت ارزش‌ها و احكام ديني به‌عنوان عنصري مهم در بلوغ بشريت ياد كرد و گفت: وظيفه ماست كه دين اسلام و ارزش‌هاي آن را به ‌صورت فردي و اجتماعي، تبليغ، ترويج و معرفي كنيم تا با رشد و نمود آن جامعه را از انواع آسيب‌ها و تهديدها حفظ كنيم.

وي افزود: انديشه‌هاي ناب اسلامي امروز هندسه قدرت جهاني را در خاورميانه شكل داده و قدرت را از غرب به شرق به‌ ويژه حوزه اسلام منتقل كرده است.

مديركل تبليغات اسلامي استان البرز، اظهار کرد: بحران امروز جهان، بحران اقتصادي، فقر و بيكاري نيست بلكه بحران فقدان رهبري و عدم توجه به ارزش‌ها و باورهاي ديني و اعتقادي است اما جوامع اسلامي از اين بحران‌ها و چالش‌ها به بركت وجود ارزش‌ها و باورهاي ديني به دور هستند.

مسعودي ،تصريح كرد: ايران اسلامي بواسطه خون پاك شهدا و زعامت امام خميني(ره) و رهبر معظم انقلاب و همچنين شناخت دقيق ملت ايران از ارزش‌ها و احكام ديني هرگز با بحران مواجه نخواهد شد و در برابر هرگونه تهديد و تحريمي بيمه خواهد بود.

مديركل تبليغات اسلامي استان البرز ، در پايان نهضت حسيني را الگوي تمام‌نماي ارزش‌ها و باورهاي ديني برشمرد و گفت: در همه ايام سال و نه در محرم و صفر بايد ارزش‌هاي اين نهضت مورد تأكيد و تبليغ قرار گيرد چرا كه «كل يوم عاشورا و كل ارض كربلا».

پنجشنبه 7 دی 1391 - 10:28
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری