چهارشنبه 18 تير 1399 - 8:55
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

فتنه سال 88 ائتلافي از كفر و نفاق افراد بي‌بصيرت بود

حجت الاسلام احمدوند ،سرپرست اداره تبليغات اسلامي نظرآباد گفت :نهم دي، روز ميثاق امت با ولايت است و فتنه سال 88 ائتلافي از كفر و نفاق افراد بي‌بصيرت داخلي و خارجي بود که با روشنگري مقام معظم رهبري براي هميشه خاموش شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز ،حجت الاسلام احمدوند ،سرپرست اداره تبليغات اسلامي نظرآباد در نشست شوراي فرهنگ عمومي اين شهرستان كه ديروز،4 دي‌ماه برگزار شد، گفت: فتنه سال 88 ائتلافي از كفر و نفاق افراد بي‌بصيرت داخلي و خارجي بود كه با روشنگري مقام معظم رهبري و تبعيت شايسته ملت از رهنمودهاي ايشان، براي هميشه خاموش شد.

وي با بيان اينكه مردم در حماسه نهم دي سال 88 براي دفاع از ساختار حكومت اسلامي و فراستي كه به‌خوبي انديشيده شد، نقشه‌هاي دشمنان را نقش بر آب كردند، از اين روز به‌عنوان تولد جديد انقلاب و بيمه شدن آن در مقابل طوفان‌هاي توطئه مستكبران، منحرفان و فتنه‌گران نام برد و آن را نقطه عطفي بر همه جريانات روي داده دانست.

احمدوند،با تأكيد بر لزوم گراميداشت هرچه بيشتر و بهتر آيين حماسه‌سازي مردم در روز نهم دي تصريح كرد: تبليغات مناسب، هدايت‌گري و روشنگري مهم‌ترين عامل در تقويت فرهنگي جامعه است؛ اقدامي كه موجب اتحاد ملت در مقابل جريان نفاق و فتنه شد.

وي در پايان سخنان خود به در پيش بودن اربعين سرور و سالار شهيدان اشاره كرد و گفت: گراميداشت اربعين از عاشورا هم مهم‌تر است؛ زيرا كه اين اربعين بود كه حادثه عاشورا را بيمه كرد.

چهارشنبه 6 دی 1391 - 12:53
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری