جمعه 4 خرداد 1397 - 8:2
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

بمنظور بررسي برنامه هاي اجرايي ماه محرم :

برگزاري جلسه شوراي هيئات مذهبي شهرستان تاكستان

با حضور رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان ، جلسه شوراي هيئات مذهبي اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره‌ کل تبليغات اسلامي استان قزوين،جلسه شوراي هيئات مذهبي شهرستان تاکستان يكشنبه 3 آذرماه 91 در محل اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان برگزار شد.

در اين جلسه حجت‌الاسلام محمد رضا ميرزايي رييس اداره تبليغات اسلامي تاکستان با اشاره به اينکه مراسم عزاداري دهه اول محرم امسال به نحو شايسته و با مديريت خوبي برگزارشد، افزود: لازم مي دانم از مسئولين هيئات مذهبي ، خصوصاً شوراي هيئات مذهبي تقدير و تشکر کنم که بحمدالله مراسم عزاداري دهه اول محرم بدون کوچکترين مشکل برگزار شد و با توجه به اينکه هوا نسبتاً سرد و باراني بود ،هيئات مذهبي در نماز ظهر عاشورا به طور گسترده شرکت کردند.

وي در ادامه تصريح کرد:يکي از وظايف شوراي هيئات مذهبي، نظارت بر عملکرد هيئات است که بحمدالله اين مهم با مديريت خوب و منسجم شوراي هيئات مذهبي در ماه محرم ملموس بود.

در ادامه اين جلسه ، حجت اله شفيعي رييس شوراي مذهبي شهرستان تاكستان ، ضمن ارائه گزارشي از فعاليت‌هاي اين شورا در ماه محرم ، گفت:با برگزاري گردهمايي ويژه ايام محرم‌الحرام هيئات مذهبي نحوه چگونگي تبليغ مؤثر در زمينه فرهنگ حسيني و عاشورايي و نهادينه کردن فرهنگ شهادت و ايثار در ميان مردم، برنامه‌ريزي لازم صورت گرفت و شاهد برگزاري مراسم دهه محرم به دور ازخرافات و بدعت‌ها بوديم.

وي در ادامه به برنامه‌هاي اين شورا اشاره و اضافه كرد:برنامه‌ريزي لازم جهت اجراي مناسبت‌هاي سال، انجام شده که اين برنامه‌هاي فرهنگي و مذهبي با همکاري هيئات مذهبي شهرستان اجرا خواهد شد.

سه‌شنبه 5 دی 1391 - 14:10
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری