پنجشنبه 16 مرداد 1399 - 11:56
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري دوره آموزشي كسب روزي حلال ويژه كارکنان منطقه انتظامي شهرستان رودبار

با همکاري اداره تبليغات اسلامي رودبار دوره آموزشي كسب روزي حلال با حضور كارمندان ستاد فرماندهي نيروي انتظامي اين شهرستان در محل نمازخانه اين ستاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان ، سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان رودبار ضمن تشكر و قدر داني از حضور شرکت کنندگان در اين دوره آموزشي ، به تبيين اهداف اين طرح پرداخت و از همكاري نيروي انتظامي در برگزاري اين کارگاه آموزشي تقدير كرد.

حجت الاسلام ابراهيم عباسپور با اشاره به اين که کسب رزق حلال يکي از شرايط اجابت دعا است، اظهار داشت: مالي که از راه حرام به دست بيايد علاوه بر اين که معصيت خداست داراي عقوبت هاي دنيوي و اخروي نيز است.

اين کارشناس ديني کسب درآمد از راه رشوه را از ديگر مصاديق روزي حرام دانست و تصريح کرد: رشوه را براي فعاليت هاي ناحق به کسي مي دهند يا چيزي به کسي داده شود تا کاري بر خلاف وظيفه خود انجام دهد يا حق کسي را ضايع کند يا حکمي بر خلاف عدالت صادر کند.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان رودبار در پايان خاطرنشان کرد: اين اداره در راستاي اهداف خود، نسبت به برگزاري کارگاه هاي آموزشي ويژه کسبه ، کارمندان و اقشار مختلف جامعه در راستاي کسب روزي حلال و اقتصاد اسلامي اهتمام ويژه دارد.

گفتني است ، اين دوره آموزشي 28 آذر ماه 91 با حضور بيش از 50 نفر از كارمندان و فرماندهان برگزار شد.

چهارشنبه 29 آذر 1391 - 15:56
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری