شنبه 5 خرداد 1397 - 4:58
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

به مناسبت سالروز تبعيد رهبر فرزانه انقلاب

سومين همايش خورشيد ولايت در ايرانشهرآغاز شد

سومين همايش خورشيد ولايت با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي،نماينده ولي فقيه،استاندار،مدير كل تبليغات اسلامي و حدود دو هزار نفر از علما تشيع و تسنن، انديشمندان و مردم سيستان و بلوچستان در شهرستان ايرانشهر آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان،سومين همايش خورشيد ولايت روز سه شنبه با حضور حدود دو هزار نفر از علما تشيع و تسنن، انديشمندان و مردم علاقه مند و وفادار به رهبر معظم انقلاب در مصلي فاطمه‌الزهرا (س) ايرانشهر آغاز بكار كرد.

همايش خورشيد ولايت از دو سال پيش تاكنون همه ساله به مناسبت 28 آذرماه سالروز تبعيد رهبر فرزانه انقلاب توسط رژيم ستم شاهي به ايرانشهر برگزار مي شود.

رهبر معظم انقلاب در سال 1356 به دستور رژيم ستم شاهي به شهرستان ايرانشهر تبعيد شدند و در حدود يك سال اقامت شان در اين شهرستان ارتباط تنگاتنگي با علما و عامه مردم شيعه و سني برقرار كردند.

مردم ولايتمدار ايرانشهر هيچگاه خاطره حضور رهبر معظم انقلاب و كمكهاي قابل توجه ايشان به سيل زدگان اين شهرستان در سال 56 13را از ياد نمي برند.

برپايي نمايشگاهي از آثار هنرمندان به مدت يك هفته با مشاركت دفتر تبليغات اسلامي جنوب شرق كشور و اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي سيستان و بلوچستان و نمايشگاه عكس با موضوع رهبر معظم انقلاب از برنامه هاي جنبي همايش خورشيد ولايت است.

شركت كنندگان در اين همايش از جمله وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي از بيت رهبر معظم انقلاب در زمان تبعيد، ديدن خواهند كرد.

چهارشنبه 29 آذر 1391 - 12:48
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری