يكشنبه 6 مهر 1399 - 23:6
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه شوراي هماهنگي روابط عمومي در شهرستان فومن

مسئول روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي فومن در جلسه شوراي هماهنگي روابط عمومي ها که با حضور فرماندار و مسئولين روابط عمومي ادارات اين شهرستان برگزار شد شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان، فرماندار فومن در اين جلسه اظهار داشت : در آستانه سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي قرار داريم و مهم ترين وظيفه در خصوص برگزاري مراسم اين دهه بر دوش مسئولين روابط عمومي ها است .

وي به پيروزي انقلاب و نقش امام خميني (ره) در اين پيروزي اشاره کرد و افزود: امام خميني (ره) توانست اسلام را احيا کند و درک درست و صحيحي داشتند و به همين خاطر است که امروز آزادترين کشور دنيا هستيم.

اسماعيل قربانزاده اذعان داشت: مجاهدت حضرت امام خميني(ره) فقط براي رضاي خدا بوده و داشتن ايمان قوي و مردمي بودن و حضور در بين مردم از دلايل موفقيت ايشان و انقلاب اسلامي بود.

مسئول روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي شهرستان فومن در حاشيه اين جلسه گفت: شوراي هماهنگي روابط عمومي شهرستان در خصوص ايجاد هماهنگي و تلاش در جهت توسعه روش هاي اجرايي در راستاي اهداف عاليه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در چهارچوب قوانين و مقررات جاري کشور تشکيل مي شود.

جواد رضائي افزود : با توجه به اهميت ارتباطات در جهان معاصر شوراي هماهنگي روابط عمومي شهرستان با هدف شناساندن نقش روابط عمومي ها و احياء جايگاه آنان و به منظور گسترش مشارکت مردم در عرصه هاي مختلف سياسي ، اجتماعي ، فرهنگي ، اقتصادي و تحقق امر پاسخگويي آنان تشکيل شده است.

در پايان اين جلسه، هرکدام از اعضاء، نظرات و پيشنهادات خود را بيان و تصميمات لازم اتخاذ شد.

گفتني است، اين جلسه 27 آذر 91 در محل فرمانداري فومن برگزار شد.

سه‌شنبه 28 آذر 1391 - 14:19
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری