دوشنبه 20 مرداد 1399 - 15:32
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

عيادت مدير كل تبليغات اسلامي گيلان از امام جمعه اهل سنت تالش

مدير كل تبليغات اسلامي گيلان به همراه امام جمعه تالش و تعدادي از روحانيون شيعه و سني از امام جمعه اهل سنت اين شهرستان عيادت کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي گيلان،حجت الاسلام جمال ياري 27 آذر 91 در اين ديدار، ابراز داشت : حجت الاسلام شيخ رئوف جودي امام جمعه اهل سنت تالش يكي از عوامل موثر ايجاد وحدت در منطقه تالش است که عمر پر بركت خود را در مسير بندگي خداوند ، ايجاد عشق و محبت نسبت به خدا در دل بندگان مستعد او، تبليغ ، ترويج و تدريس علوم ديني پرداخته است

وي افزود : اين روحاني بزرگوار تمام عمر خود را عمل به فرامين قرآني ، ارادت به خاندان مكرم اهل بيت عصمت و طهارت (عليهم السلام ) با محور وحدت امت اسلامي پرداخته است.

مدير كل تبليغات اسلامي گيلان در بخش ديگري از سخنانش با تاکيد برضرورت حفظ وحدت و صميميت بين شيعه و سني، اضافه کرد: بايد وحدت موجود که حاصل تلاش علماء و روحانيون و مسوولان شيعه و سني اين منطقه است به نسل جوان نيز منتقل شود تا دشمنان نتوانند خدشه اي به آن وارد کند.

در ادامه اين ديدار، حجت الاسلام حسين انصاري امام جمعه شهرستان تالش نيز گفت : براي مقابله با توطئه ها و ترفندهاي دشمنان، تثبيت و تعميق وحدت و انسجام بين قشرهاي مختلف مردم ضروري است .

وي اظهار داشت: دشمنان از نخستين روزهاي پيروزي انقلاب اسلامي با به اجرا گذاشتن طرح و برنامه هاي مختلف در جهت ايجاد تنش و اختلاف بين تشيع و تسنن تلاش کرده اند.

امام جمعه شهرستان تالش ياد آور شد : اما مردم ايران با پيروي از امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري حضرت آيت الله خامنه اي ، ضمن خنثي کردن توطئه هاي تفرقه افکنانه دشمنان ، پيوسته بر اتحاد و همدلي خود تاکيد کرده اند.

گفتني است ، در اين ديدار حجت الاسلام گلميرزاده معاون فرهنگي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان و رئيس اداره تبليغات اسلامي تالش نيز حضور داشتند .

سه‌شنبه 28 آذر 1391 - 11:27
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری