شنبه 25 مرداد 1399 - 6:12
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

گفتمان ديني ويژه مربيان تربيتي و معاونين پرورشي آموزش و پرورش شهرستان تالش

از سوي اداره تبليغات اسلامي تالش، گفتمان ديني ويژه مربيان تربيتي ، معاونين پرورشي آموزش و پرورش اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان ، حجت الاسلام انصاري فرد استاد حوزه با اشاره به برگزاري جلسات گفتمان ديني توسط اداره تبليغات اسلامي با همكاري اداره آموزش و پرورش گفت: برگزاري جلسات پرسش و پاسخ و ارائه توضيحات لازم به دانش آموزان يكي از مباحث مهم تربيتي است كه باعث تقويت ايمان ديني نسل جوان مي‌شود .

وي افزود: پاسخ به سؤالات و شبهات جوانان يكي از دغدغه‌هاي دلسوزانه عرصه‌هاي فرهنگي و تربيتي است كه امروز اين طرح مناسب در حال اجرا است .

اين استاد حوزه در ادامه با اشاره به ضرورت برنامه‌ريزي تربيتي در مدارس تأكيد كرد: امروز يكي از حلقه‌هاي مفقوده در حوزه تربيتي عدم برنامه‌ريزي و فقدان شناخت و معرفت لازم از روحيات و مطالبات نسل جوان است .

انصاري فرد با انتقاد از برخي رفتارهاي غير كارشناسي در حوزه تربيتي تصريح كرد: مادامي كه ما بسترسازي سالم و برنامه‌ريزي صحيح را در حوزه فعاليت‌هاي تربيتي نداشته باشيم انتظار اصلاح رفتار نوجوانان و جوانان را نمي‌توانيم داشته باشيم .

خاطر نشان مي‌سازد: در پايان اين همايش كه با استقبال بسيار خوب مربيان پرورشي مدارس روبرو شد، برنامه پرسش و پاسخ نيز برگزار شده است .

گفتني است : اين نشست 16 آذر ماه 91 در محل سالن مصطفي خميني (ره) آموزش و پرورش تالش برگزار شد.‌

شنبه 18 آذر 1391 - 13:47
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری