سه‌شنبه 8 بهمن 1398 - 23:31
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري آزمون شفاهي اولين دوره مسابقه تسنيم در گيلان

مسئول دارالقرآن الکريم اداره کل تبليغات اسلامي گيلان از برگزاري اولين دوره مسابقه تسنيم در رشته هاي قرائت، ترتيل و حفظ خبر داد .

به‌گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان، حميد کوه پيما 14 آذر 91 با بيان اين خبر گفت :

اين مسابقه با همکاري شوراي توسعه فرهنگ قرآني و آستان مقدس حضرت عبدالعظيم حسني(ع) و اداره ‌کل تبليغات اسلامي استان در رشته مفاهيم، حفظ و قرائت، ويژه مديران و کارکنان دستگاه‌هاي فرهنگي برگزار شده است.

وي افزود : اين مسابقات تحت عنوان «تسنيم» و با هدف جلب حضور حداکثري کارکنان دستگاه هاي فرهنگي در جهت انس با قرآن کريم و ايجاد فضاي قرآني در جامعه در دو مرحله استاني و کشوري و در رشته هاي مفاهيم سوره هاي انفال و نور، حفظ و قرائت (تحقيق و ترتيل) در آذر ماه جاري برگزار ‌شد.

اين مسئول قرآني ياد آور شد : مرحله استاني اين مسابقات توسط اداره کل تبليغات اسلامي گيلان و با حضور داوران برتر اساتيد لطفي نيا، فلاح پور و رجبي و با انجام تمهيدات لازم برگزار و نفرات اول تا سوم هر رشته ، جهت شرکت در مرحله کشوري به سازمان دارالقرآن الکريم معرفي شدند.

وي خاطر نشان کرد : مسابقات کشوري در بهمن ماه توسط سازمان دارالقرآن الکريم برگزار و هداياي برگزيدگان (نفرات اول تا سوم هر رشته) در مراسم اختتاميه به آنان اهداء مي شود .

پنجشنبه 16 آذر 1391 - 21:23
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری