چهارشنبه 9 بهمن 1398 - 7:48
پربازديدترين اخبار از استان
آذربايجان شرقي
  • هيچ خبري موجود نيست

حاجي شريف:

برگزاري مسابقه تسنيم همزمان با کل کشور در آذربايجان شرقي

معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن کريم از برگزاري مسابقه تسنيم در آذربايجان شرقي به طور همزمان در کل کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي آذربايجان شرقي،احمد حاجي شريف ظهر پنج شنبه در گفتگو با مسئول روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان گفت: مسابقه تسنيم از سري مسابقاتي است که بين نيروهاي دستگاه فرهنگي زير نظر دفتر مقام معظم رهبري برگزار مي شود.

وي افزود: مسابقه تسنيم در دو بخش مجزاي خواهران و برادران برگزار مي شود که در بخش مفاهيم خواهران ، تفسير سوره نور و در بخش مفاهيم برادران ، تفسير سوره انفال ملاک خواهد بود.

حاجي شريف گفت: علاوه بر رشته مفاهيم با محوريت سوره هاي مذکور، مسابقات حفظ، ترتيل و تحقيق قرآن کريم نيز برگزار مي شود که رشته حفظ شامل حفظ يک جزء، پنج، ده، بيست و سي جزء خواهد بود.

وي در ادامه سخنان خود گفت: مديريت اين مسابقات بر عهده ادارت کل تبليغات اسلامي هر استان است که اين دوره از مسابقات به صورت کشوري و راس ساعت 10 امروز پنج شنبه برگزار شد.

معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن کريم گفت: نفرات اول هر رشته در نيمه اول اسفند ماه سالجاري در مسابقات کشوري رشته مربوطه به رقابت با يکديگر خواهند پرداخت.

حاجي شريف همچنين اظهار داشت: در مجموع تعداد داوطلبان ثبت نام کننده در اين دوره از مسابقات بيش از چهار هزار و 346 نفر بود که از اين تعداد 149 نفر مربوط به استان آذربايجان شرقي است.

يكشنبه 12 آذر 1391 - 12:9
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری