سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 5:47
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام احمد وند گفت :

پيروي از رهبر فرزانه انقلاب اسلامي، لبيک به سالار شهيدان حضرت ابا عبد الله الحسين(ع) است

حجت الاسلام احمدوند، سرپرست اداره تبليغات اسلامي نظرآبادپيروي از رهبر فرزانه انقلاب اسلامي را لبيک به سالار شهيدان حضرت ابا عبد الله الحسين عليه ‌السلام دانست.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان البرز، حجت الاسلام احمدوند سرپرست اداره تبليغات اسلامي نظرآباد گفت : روزها ي غم و اندوه سراسر کشور اسلامي ما را فراگرفته و همه عاشقان حريت و آزادگي را، در عزاي شهادت جان‌سوز حضرت ابي‌عبدالله عليه‌السلام و ياران پاک آن امام همام،نشانده است.

احمدوند گفت :درسي که از نهضت امام حسين عليه‌السلام آموخته‌ايم، اين‌است که بصيرت و تحليل درست در جريانات و وقايع؛ و در نتيجه، عدم فريب از دنياطلبان، توفيق مجاهدت في سبيل‌الله را به انسان داده و شرافت ابدي نصيب او مي‌نمايد.

احمدونددر ادامه گفت : بايد بدانيم که در هر زمان و مکاني، ممکن است هم‌چون عاشورا و کربلا، صفوف حق و باطل در مقابل هم قرار گيرند و آن‌گاه بايد ديد که لبيک‌گويان امام و مقتداي خود هستيم يا مسير ديگري را در پيش مي‌گيريم؟!

وي در ادامه گفت : امروز افتخار ما اين است که با الهام گرفتن از بزرگان دين، حضرت آيت الله‌العظمي خامنه‌اي مدظله‌العالي را، امام و مقتداي خود مي‌دانيم و لبيک به رهبر فرزانه انقلاب اسلامي را وظيفه شرعي و قانوني دانسته و معتقديم پيروي از اين فرزند شايسته حوزه و خلف صالح امام راحل، لبيک به سالار شهيدان حضرت اباعبدالله‌الحسين عليه‌السلام است.

پنجشنبه 9 آذر 1391 - 11:24
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری