دوشنبه 20 مرداد 1399 - 20:18
پربازديدترين اخبار از استان
اصفهان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري هشتمين نشست مديران شهرستاني تبليغات اسلامي استان اصفهان

هشتمين نشست مديران ادارات تبليغات اسلامي استان اصفهان 21 آبان ماه 91 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره‌کل تبليغات اسلامي استان اصفهان، در اين نشست حجت‌الاسلام سيد حسين بهشتي‌نژاد ضمن اشاره به نقش مبلغان و همچنين هيئات مذهبي و مداحان گفت: مديريت و سازماندهي روحانيون و همچنين ساماندهي تشکلهاي ديني بر عهده سازمان تبليغات اسلامي است و لذا سازمان با همکاري دستگاه هاي ذيربط روحانيون و مبلغين ديني را به مناطق مختلف استان اعزام مي کند.

حجت الاسلام بهشتي نژاد به سخنان مقام معظم رهبري در خصوص تقويت معرفت و محبت مردم به ابي عبدالله الحسين(ع) و همچنين تقويت عقيده و اخلاق و احکام الهي اشاره کرد و افزود: روحانيون اعزامي بايد با توجه به شرايط هر منطقه توجيه و تبيين اهداف قيام عاشورا از مهمترين فعاليت آنان باشد.

وي بر دقت و توجه بيشتر مديران ادارات تبليغات اسلامي در کيفيت برگزاري گردهمايي هيئات مذهبي تاکيد کرد و آسيب شناسي مراسم عزاداري را متذکر شد.

در ادامه اين جلسه عبدالله سلطانيان معاون اداري مالي و سياوش رمضانزاده سرپرست امور فرهنگي و تبليغ اداره کل تبليغات اسلامي استان نکاتي را در خصوص ساعات کاري اداره، مرخصي و ماموريت هاي اداري، نحوه ي انعقاد تفاهمنامه ها و همچنين برنامه هاي فرهنگي و آموزشي ماه محرم متذکر شدند.

سه‌شنبه 30 آبان 1391 - 12:32
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری