شنبه 18 مرداد 1399 - 13:21
پربازديدترين اخبار از استان
خوزستان
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس اداره تبليغات اسلامي انديمشک عنوان کرد:

مساجد خطوط مقدم در جبهه مبارزه با تهاجم فرهنگي هستند

رئيس اداره تبليغات اسلامي انديمشک در مراسم کلنگ زني مسجد ولايت گفت: مساجد خطوط مقدم در جبهه مبارزه با تهاجم فرهنگي هستند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان خوزستان، حجت الاسلام سعيد عليپور در مراسم کلنگ زني مسجد ولايت کوي صنايع فولاد شهرستان انديمشک گفت: مساجد خطوط مقدم در جبهه مبارزه با تهاجم فرهنگي هستند و نقش بسيار مهم و تعيين‌كننده‌اي در خنثي‌سازي توطئه هاي دشمنان اسلام دارند.

رئيس اداره تبليغات اسلامي انديمشک با تبريک ايام الله غدير گفت: خداوند را شاکر و سپاسگزاريم که ما را در کشوري شيعي خلق کرد و رهبري عادل و شجاع از صلاله پاک نبيّ مکرّم اسلام صلوات الله عليه، زمام امور را در دست دارد و نام اميرالمؤمنين (ع) در جاي جاي اين خاک پهناور بگوش ميرسد.

وي مساجد را يکي از مهم‌ترين پايگاهها براي آماده‌سازي جوانان در مقابله با تهاجم فرهنگي عنوان کرد و گفت: توسعه فعاليت‌هاي فرهنگي مساجد مي‌تواند عامل مؤثري در جذب و هدايت جوانان و نوجوانان باشد و راهکاري مهم در مقابل هجمه فرهنگي دشمنان تلقي شود.

وي در ادامه گفت: مساجد مكاني مناسب براي رشد معنوي مردم و بخصوص جوانان است و امروزه دشمنان اسلام، در اين تهاجم فرهنگي با ترفند جنگ نرم وارد شده اند كه اين امر، ضرورت فعالتر شدن ائمه جماعات و کانونهاي فرهنگي تبليغي مساجد را دو چندان کرده است.

رئيس اداره تبليغات اسلامي انديمشک در پايان گفت: مبلغ 100 ميليون ريال از طرف اداره تبليغات اسلامي و مبلغ 1 ميليارد ريال با تلاش آقاي حسنوند نماينده اسبق مردم انديمشک در مجلس شوراي اسلامي جهت احداث مسجد ولايت جذب و به حساب آن واريز شده است.

وي ابراز اميدواري کرد که آقاي دارايي نماينده کنوني مردم انديمشک در مجلس شوراي اسلامي نيز بتواند اعتبارات خوبي را براي مساجد اين شهرستان جذب کند.

گفتني است در ابتداي اين مراسم، مداح اهل البيت (ع) حاج بهروز زارعي در مدح اميرالمؤمنين علي (ع) اشعاري را سرود.

شنبه 20 آبان 1391 - 8:55
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری