شنبه 18 مرداد 1399 - 13:20
پربازديدترين اخبار از استان
خوزستان
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس اداره تبليغات اسلامي انديمشک عنوان کرد:

ولايت و امامت، مايۀ پويايي دين اسلام است

رئيس اداره تبليغات اسلامي انديمشک در جمع مردم ولايت محور اين شهرستان گفت: ولايت و امامت، مايۀ پويايي دين اسلام است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان خوزستان، حجت الاسلام سعيد عليپور در نود و هشتمين مراسم پرفيض زيارت عاشورا که در جوار بارگاه ملکوتي شهداي گمنام انديمشک برگزار شد، گفت: ولايت و امامت، مايۀ پويايي دين اسلام است.

رئيس اداره تبليغات اسلامي انديمشک با تبريک فرارسيدن دهۀ ولايت بيان داشت: دين اسلام کاملترين اديان الهي است و در اين دين عنصري وجود دارد که پاسخگوي نياز بشر در اعصار مختلف است و آن عنصر، ولايت اميرالمؤمنين و ائمه معصومين عليهم السّلام است.

وي افزود: پيامبر اکرم (ص) با معرفي علي ابن ابيطالب (ع) بعنوان اميرالمؤمنين و جانشين رسول الله (ص)، تمام نقشه هاي کفّار و منافقين را نقش بر آب کرد و آنان که در دل مرض داشتند و به انحراف و نابودي دين مبين اسلام پس از حضرت رسول صلوات الله عليه اميد بسته بودند، مأيوس شدند و ناچار گشتند که به ظاهر با ايشان بيعت کنند.

حجت الاسلام سعيد عليپور خاطر نشان کرد: کسانيکه دل از حضرت امير سلام الله عليه بريدند و به خاطر جيفۀ دنيا با ايشان در افتادند، جز عذاب الهي و نکبت چيزي براي خود به ارمغان نياوردند.

رئيس اداره تبليغات اسلامي انديمشک در ادامه بيان داشت: عيد غدير، عيدالله الاکبر است و همانند خورشيد فروزاني در ظلمات و تاريکي دنيا مي درخشد و آنانکه چشم ديدن دارند، از اين نور مبارک بهره جسته و دنيا و آخرت خود را مملوّ از انوار حقّ (جلّ و علي) ميکنند.

وي تصريح کرد: امام خميني (ره) و شهداي ايران اسلامي از امير المؤمنين علي (ع) الگو گرفتند و در مقابل ظلم و ستم بيگانگان ايستادگي کردند و براي ملّت ما آزادي و سرافرازي را بوجود آوردند و برماست که ادامه دهندگان راه امام و شهداء باشيم و با تأسي به حضرت امير سلام الله عليه چشم کفار وهابي و صهيونيزم را کور کنيم.

گفتني است مراسم پرفيض زيارت عاشورا بصورت هفتگي به همّت اداره تبليغات اسلامي انديمشک در جوار بارگاه ملکوتي شهداي گمنام اين شهرستان برگزار مي شود.

پنجشنبه 11 آبان 1391 - 9:44
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری