يكشنبه 5 بهمن 1399 - 15:22
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

با حضور حجت الاسلام و المسلمين سيد مهدي خاموشي برگزار شد:

رونمايي از پرتال غديرتبيان

موسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان وابسته به سازمان تبليغات اسلامي در روز سه شنبه 9 آبان سال جاري با حضور رئيس سازمان تبليغات اسلامي از پرتال غدير خود رونمايي کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، موسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان به مناسبت فرارسيدن عيد بزرگ امامت، عيد غدير خم در روز سه شنبه 9 آبان سال جاري با حضور حجت الاسلام و المسلمين سيد مهدي خاموشي رئيس سازمان تبليغات اسلامي از پرتال غدير اين موسسه رونمايي کرد.

اين مراسم با تلاوتي از کلام الله مجيد آغاز شد، دکتر عليرضا طالب پور مدير عامل موسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان در صحبت هاي خود علاوه بر خوش آمد گويي به مهمانان و تبريک اعياد قربان و غدير در خصوص فعاليت هاي موسسه تبيان صحبت کرد.

عليرضا طالب پور ضمن بيان اين مطلب که موسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان بزرگترين موسسه کشور در زمينه اطلاع رساني است افزود: اين مطلب ماحصل فعاليت 10 ساله اين موسسه است.

در ادامه مراسم آقاي عليرضا مهدوي معاونت محتوايي موسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان صحبت هاي خود را در خصوص عيد بزرگ غدير خم آغاز کرد و به معرفي بخش محتوايي اين موسسه پرداخت.

عليرضا مهدوي ادامه داد: همزمان با رونمايي از پرتال غدير از 2 طرح جديد ديگر تبيان از جمله راه اندازي سايت کردي که هفتمين زبان سايت تبيان است، خبر داد و گفت: در همين مراسم و به يمن فرا رسيدن عيد غدير از سايت کردي تبيان نيز رونمايي خواهيم کرد.

همچنين معاونت محتوايي تبيان در اين مراسم رونمايي از بخش آشپزي مجازي تبيان را هم عنوان کرد و گفت: اين بخش، بخش جديدي است که با طراحي بسيار جديد و ابتکاري فعاليت خود را شروع خواهد کرد.

مهدوي در خصوص اين بخش گفت: آشپزي مجازي 270 نوع غذا و دسر و پيش غذا و .... و 6000 اسلايد را در اختيار کاربران قرار داده است و نکته جالب توجه اين است که از تمام مراحل آشپزي تصاويري موجود است.

در ادامه مراسم بخش آشپزي سايت تبيان توسط دکتر طالب پور مدير عامل موسسه تبيان رونمايي شد و سايت کردي نيز توسط حجت الاسلام شيخ الاسلام رونمايي شد.

مراسم با سخنراني حجت الاسلام و المسلمين سيد مهدي خاموشي ادامه يافت .

خاموشي با اشاره به واقعه بزرگ غدير و تبريک اعياد بزرگ قربان و غدير به تفسير آياتي در قرآن اشاره کرد و گفت: کارهاي مجازي خوب است ولي توقع از جامعه فرهنگي، گسترش گفتگوي غالب علوي در جهان امروز و جوانان امروز است.

وي ادامه داد: ما بايد چرايي علوي بودن خودمان را به جهانيان بيشتر توضيح دهيم، چرا که ما سبک زندگيمان اسلامي و علوي است.

پرتال غدير تبيان توسط حجت الاسلام والمسلمين سيد مهدي خاموشي رونمايي شد و موسي سلطاني يکي از مسئولين راه اندازي پرتال غدير توضيحاتي را در خصوص اين پرتال ارائه داد.

پرتال غدير تبيان در بخش هاي مختلفي از جمله برنامه ها و مراسم، تحفه هاي غدير، گنجينه ها، آيات و احاديث، جشنواره و مسابقه، بازيافتگان، خطابه غدير، ساير مراکز، کتب و مقالات، ارتباط با ما و درباره ما تشکيل شده است.

گفتني است، مراسم با امضاء رئيس سازمان تبليغات اسلامي در انتهاي پرتال غدير و سوال از سمت خبرنگاران و پاسخ از سوي مسئولين به پايان رسيد.

چهارشنبه 10 آبان 1391 - 10:26
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری