سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 5:31
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام تقوي نيا:

مطالبات رهبر معظم انقلاب در خصوص سبک زندگي جدي گرفته شود

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان گفت: سوالات بسيار مهم رهبر معظم انقلاب در واقع از همه بخش ها و حوزه ها بوده است و مسئوليت مديران در پاسخگويي به اين مطالبات را دو چندان کرده است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان، حجت الاسلام يدالله تقوي نيا يکشنبه هفتم آبان ماه در گفتگو با رابط خبر روابط عمومي ضمن اشاره به اين که سوالات رهبر همه بخش ها و حوزه ها را فرا مي گيرد افزود: مقام معظم رهبري 20 سوال اساسي، مهم و ضروري را در موضوعات مختلف مطرح فرمودند که پاسخ به اين سوالات گره گشاي بسياري از معضلات و جلوگيري از آسيب هاي موجود خواهد بود.

رئيس اداره تبليغات اسلامي سمنان عنوان کرد: تغيير سبک زندگي برخي افراد، دوري جستن از مدگرايي و تجملات و گرايش به سمت زندگي به سبک اسلامي بايد در همه سطوح و در بين آحاد مردم وجود داشته باشد.

تفوي نيا تصريح کرد: توليدات صداو سيما بايد ترويج دهنده سبک زندگي اسلامي باشد و شيوه هاي زندگي بزرگان دين و ائمه معصومين (ع) بعنوان برترين و بهترين زندگي اسلامي را به نمايش بگذارد.

وي با اشاره به ضرورت پاسخگويي به دغدغه رهبر معظم انقلاب در خصوص سبک زندگي بيان داشت: سوالات بسيار مهم رهبر معظم انقلاب در واقع از همه بخش ها و حوزه ها بوده و مسئوليت مديران در پاسخگويي به اين مطالبات را دو چندان کرده است.

تقوي نيا در پايان اظهار داشت: تنها راه مقابله با گسترش زندگي غرب و مد گرايي، ترويج سبک زندگي اسلامي با الگو پذيري از بزرگان دين است.

دوشنبه 8 آبان 1391 - 9:13
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری