شنبه 18 مرداد 1399 - 13:12
پربازديدترين اخبار از استان
خوزستان
  • هيچ خبري موجود نيست

مديركل تبليغات اسلامي خوزستان:

وظيفه سازمان تبليغات اسلامي اجراي دستورات مقام معظم رهبري در زمينه مسائل فرهنگي است

مديركل تبليغات اسلامي خوزستان در مراسم افتتاح اداره تبليغات اسلامي شهرستان باوي وظيفه سازمان تبليغات اسلامي را اجراي دستورات مقام معظم رهبري در زمينه مسائل فرهنگي كشور معرفي كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي خوزستان،حجت الاسلام بلك مدير كل تبليغات اسلامي خوزستان در ادامه افزود:وظايف و اهداف سازمان بر اساس اساسنامه و دستورات مقام معظم رهبري در خصوص مسائل فرهنگي كشور تعيين مي شود و بر اين اساس كار سازمان با بخش هاي فرهنگي تبليغي جامعه ارتباط مستقيم دارد.

مدير كل تبليغات اسلامي خوزستان تصريح كرد:در ضرورت پرداختن به مسائل فرهنگي ترديدي وجود ندارد و تمام دلسوزان نظام بر روي اين نكته اتفاق نظر دارند و اين بر گرفته از انقلاب اسلامي است.

حجت الاسلام بلك با معرفي ماهيت فرهنگي انقلاب اسلامي به سخنان امام راحل(ره) اشاره و افزود:هدف اصلي و غايي قيام و حركت پيامبران برقراري عدالت نبوده است بلكه هدف اصلي آنان رشد و كمال انسان و حاكميت اخلاق در جامعه بوده و با توجه به رويكرد انقلاب اسلامي كه در استمرار حركت پيامبران است تمام ارگان ها و ادارات اين نظام مقدس با كمك و ياري هم در مسير تحقق اهداف انقلاب اسلامي گام بر مي دارند.

مشاور فرهنگي استاندار خوزستان در ادامه به پتانسيل ها و ظرفيت هاي فرهنگي تبليغي شهرستان باوي اشاره و اهداف و اولويت هاي كاري اداره تبليغات اسلامي شهرستان باوي را ترسيم كرد.

حجت الاسلام بلك در ادامه گزارشي از فعاليت هاي فرهنگي تبليغي اداره كل تبليغات اسلامي خوزستان در شهرستان باوي را قبل از راه اندازي اداره شهرستان بيان كرد.

در ادامه حجت الاسلام حسيني فرد امام جمعه شهرستان باوي ضمن تقدير از اقدام حجت الاسلام بلک مدير کل تبليغات اسلامي خوزستان ابراز اميدواري کرد اداره تبليغات اسلامي باوي در منطقه باعث رشد فرهنگي منطقه شود.

در پايان اين مراسم اداره تبليغات اسلامي شهرستان باوي با حضور حجت الاسلام حسيني فرد امام جمعه ،دشتي نژاد فرماندار و ساير اعضاي شوراي اداري شهرستان باوي افتتاح و حجت الاسلام فديعمي به عنوان سرپرست اداره منصوب شد.

يكشنبه 7 آبان 1391 - 9:21
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری