سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 21:9
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان شمالي
  • هيچ خبري موجود نيست

رهبر انقلاب حفظ وحدت را از وظايف اصلي مسئولان مي دانند

مديرکل تبليغات اسلامي خراسان شمالي گفت: رهبر معظم انقلاب حجت را بر همه مسوولان تمام کرده و اهتمام به وحدت را آخرين حد اداي مسووليت و انجام وظيفه آنان تعيين فرموده اند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان شمالي ،حجت الاسلام ˈزين العابدين روحاني نياˈ روز سه شنبه در آيين معارفه رييس جديد اداره تبليغات اسلامي شيروان گفت: شرايط امروز کشور بسيار حساس است و مي طلبد که با هوشمندي خطرات و موانع فراروي انقلاب را پشت سر بگذاريم.

وي با بيان اينکه تاکنون با ظرفيت جريان انقلابي رهنمودهاي رهبري، خطرات را پشت سر گذاشته ايم، گفت: براي عبور از موانع کنوني نيز محتاج نظرات و رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب هستيم و همه در سنگر مجاهدت از اين نظام بايد بصيرت داشته و در سايه تبعيت بي چون و چرا از ولايت، عقبه هاي مختلف را درنورديم.

امام جمعه شيروان نيز گفت: اسلام بدون روحانيت همانند جامعه بدون طبيب است و روحانيت بايد قدر و منزلت خود را بشناسد.

حجت الاسلام ˈحسين کوثريˈ فرار از عرصه تبليغ را موجب بيچارگي خواند و افزود: رواج و گسترش تبليغ دين و ديانت در هيچ زماني مانند امروز نبوده و افتخار مي کنيم که صاحب مکتبي هستيم که پيشرو آن بزرگواري چون امام محمد باقر(ع) است.

وي بسيج را کليد طلايي حل مشکلات دانست و گفت: تفکر، کار، اقتصاد و سياست بايد با تفکر بسيجي حاکم باشد چرا که تکاليف سنگيني در خصوص نظام جمهوري اسلامي ايران و انقلاب بر دوش ما گذاشته شده که بايد به بهترين وجه به انجام برسد.

در پايان اين آيين با تقدير از خدمات حجت الاسلام ˈناصر هدايتيˈ، حجت الاسلام ˈجعفر يونسي نژادˈ به عنوان رييس جديد اداره تبليغات اسلامي شيروان معرفي شد

شنبه 6 آبان 1391 - 10:22
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری