چهارشنبه 2 بهمن 1398 - 11:18
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

توليد 5 نشريه فرهنگي جوان در فريدونکنار

تعداد 5 نشريه فرهنگي از سوي هسته هاي فرهنگي جوان تحت پوشش اداره تبليغات اسلامي فريدونکنار توليد شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، سيداحمد ميررمضاني دبير اجرايي طرح اوقات فراغت اين شهرستان در گفتگويي که امروز 24 مهر ماه انجام شد از توليد 5 نشريه فرهنگي جوان خبر داد و گفت : حاصل فعاليت جلسات هسته هاي فرهنگي جوان در تابستان 91 توليد نشريه است که از سوي اعضاي هيئت تحريريه تنظيم و توليد مي شود.

ابراهيم نژاد در ادامه افزود : البته شيطان به خدا سوگندياد کرد که از گمراهي انسانها دست نکشد و اين همت و تلاش وايمان انسانها را مي رساند تا گمراه نشوند.

ميررمضاني در ادامه با اشاره به اينکه يکي از اهداف توليد نشريه توسط دانش آموزان طرح استعداديابي است افزود : در اين راستا دانش آموزان با ارائه مطالب ومقالات تهيه اخبار و گزارشات و طراحي نسبت به تنظيم نشريات آگاهي مي يابند.

وي همچنين تصريح کرد : برگزاري کلاس آموزشي و جلسات توجيهي نشريات براي اعضاي هيئت تحريريه در ابتداي تابستان فرصتي بود تا دانش آموزان با اطلاعات بيشتر نسبت به تهيه نشريه اقدام کنند.

گفتني است، از سوي 4 هسته فرهنگي جوان و 1 کلاس نخبگان ديني نشرياتي با عناوين فرصت ، رها ، دنده عقب ممنوع ، ساحل هدايت و زمرّد تهيه و به جشنواره استان مازندران ارائه شد.

سه‌شنبه 25 مهر 1391 - 15:49
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری